Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat, kiegészítőket...

KicsiPocok kérdése:

Milyen ruhákat, kiegészítőket vennétek magatoknak 22ezer ftból?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek vásárolni, már elég ó ideje gyűjtöttem a pénzt erre a bevásárlásra. Szeretném felfrissíteni a ruhatáramat, ugyanis unalmas, nagyon egyhangú..Főlleg egyedi darabokra hajtok, és kiváncsi lennék, hogy Ti milyen ruhákat,kiegészítőket vennétek 22ezer ftból?
2012. jan. 23. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

ma 17:01


Valószínűleg nem is lesz soha Converse a lábadon,

max " konzerv" ,ahogy írtad is :D

Ne én legyek már a sz@r azért,mert annyiba kerül amennyibe,jó?Köszike.Tőlem lehetne 120 forint,akkor is vennék.


Sírás helyett pedig válaszolhattál volna a kérdező kérdésére,

mit is jelent nálad az a "csomó " dolog.Máris hasznos lettél volna, nem csak konzerv.

2012. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

vennék belőle :

2 gatyát,darabját 2500-3000-ért(már lehet kapni sok jó boltban ennyiért),az max 6000.-

2-3 toppot/rövidujjút,mert sokkal hasznosabb mint a hosszúujjú(turiban,kínaiban vagy bbárhol ahol van 1000-1500-ért) összesen 3000 Ft-ot költenék erre

vennék egy régiesebb cerucaszoknyát/A-vonalú szoknyát vagy egy régies gatyát,ami magasabb derekú és szövetből van erre 4000-t költenék

egy új legginget is vennék,mert elég rossz áűllapotban van a mostanim,erre költenék max 2000-t

ezenkívül egy laza,vékony pulcsit is vennék max 3000-ért

ez 18 ezer

a maradék 4000-t pedig nyakláncra,karkötőre,körömlakkra költeném,vagy ha van egy nagyon szép felső ennyiért,esetleg nadrág,akkor inkább arra:)


mint látod el lehet ezt költeni hasznosan,sok cuccra,amik nem is rossz minőségűek:)

remélem segíthettem:D 15/L

2012. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 17:41

Vegyél vissza az arcodból, a tojáshéj valszeg még ott virít a seggeden, akiknek saját keresetük van, már nem hordanak konzervet, szóval van még pár éved, míg kiélvezed apuci-anyuci pénzét (már nem hordom a Buffalo-t, de pár perc erejéig, hogy a hozzád hasonló nyikhajokat picit megrugdossam, néha szívesen felvenném...)


Kérdező, ahogy az utolsó leírta, hasonlóképpen el lehet költeni a pénzt.

2 db nadrág (1 farmer és 1 elegánsabb, ~3E/db)

3 db felső, ~700 Ft/db

2 db cipő (egy sportos és egy elegánsabb, ~3-4 E/db)

1 db pulóver, vagy kardigán, ~2E Ft

Marad durván 3E, abból kiegészítők (öv, ékszerek...)


Sokan ajánlják itt a turikat (én nem járok kül. okok miatt, leginkább vaterán vásárolok), de ott állítólag lehet egyedi darabokat kifogni.

2012. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

ma 20:24


Azt hiszem, neked kéne visszavenned a torz arcodból,mert nemhogy konzerv vagy,de még irigy és buta is.28 éves felnőtt ember vagyok,saját keresettel.Tudom,hogy ez most még bosszantóbb,de mit csináljak,ha ezt dobta a gép?

Én válaszoltam egy feltett kérdésre az én szempontjaim alapján,te pedig megtetted az első lépést a kötekedés felé.Tipikus,minimálbéres magyar mentalitás.


Ha fiatalabb vagy nálam,elnézem neked,ha idősebb,húzd be puncid-farkad.Bármelyik is van.


Én nem szeretném a kérdezőt sokkolni ilyen jelentéktelen párbeszédekkel,mert ennek nem itt van a helye.

Tiszteld meg te is,és intsünk könnyes búcsút.

Ja, bonthatunk konzervet is.De csak turisat.

Üdv és Viszlát.

2012. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... És közel 30hoz azt tanácsolni egy tininek, aki jó ideig gyûjtõtte azt a 22-t, hogy csapjon hozzá még vagy 80-at, erre nem mondok már semmit, menjél inkább konzerválódj kicsit xD
2012. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Hát nem semmi vagy,Konzerv.

1.) Hol van feltüntetve a kora?

2.) Tanulj már meg olvasni,hamár pénzed nincs :

" Milyen ruhákat, kiegészítőket vennétek magatoknak 22ezer ftból? "


Felismered a MAGATOKNAK szót ?

Én e szerint válaszoltam is.

Inkább rúgd fejbe magad a holdjáróval.

(ezt a Buffalo cipcsit nem vállaltam volna be

a helyedben :D)

De jó móka:D Se pénzed,se szemed,se agyad, mi lesz a következő? Lopod a net-et? :D


Légy már olyan kedves,és búcsúzzunk már el.

Én jól nevelt vagyok.Ahányszor hozzám szólnak,

annyiszor válaszolok.

Vagy legyek über jól nevelt?

Rendben,engedek.

Üdv és Viszlát utoljára.


Tudom,nem fogod kibírni,úgyhogy írd még ki magadból

a világ fájdalmát,hátha valaki Gyakorin meghallgat.


Puszi Konzerv,pusziiii !:)

2012. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elsô hozzászólás a kérdezôjé... a többire meg no comment, sok volt a konzerv, azt nem bírsz magaddal xD
2012. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen, az első hozzászólásban feltüntettem a koromat, és azoknak, akik igazán a kérdésre válaszoltak, azoknak ment a zöld kéz. Valóban örülnék, ha a vitátokat nem itt folytatnátok. Sajnos nemtudok hozzácsapni semennyit, ezt a pénzt is 3-4hónapig gyűjtöttem, karácsonyra meg kaptam egy converset :)Összefoglalva, mindenkinek ment a zöld kéz, és további ötleteket várok! :DD 14L
2012. jan. 24. 18:08
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyan ötletet ad, hogy csapj még hozzá 80-at, az jó nagy divatmajom lehet. Remélem a pasik messziről kerülik az ilyen pénzéhes nagyképű csajokat...


Hogy a kérdésre válaszoljak, 22 ezer bőven elég ruhára, én a helyedben vennék egy Mango farmert 8e-ért, egy princessz szabású tavaszi kabátot, kardigánt és egy gyöngyös nyakláncot, ami most divatos.

2012. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!