Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat, kiegészítőket...

KicsiPocok kérdése:

Milyen ruhákat, kiegészítőket vennétek magatoknak 22ezer ftból?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek vásárolni, már elég ó ideje gyűjtöttem a pénzt erre a bevásárlásra. Szeretném felfrissíteni a ruhatáramat, ugyanis unalmas, nagyon egyhangú..Főlleg egyedi darabokra hajtok, és kiváncsi lennék, hogy Ti milyen ruhákat,kiegészítőket vennétek 22ezer ftból?
2012. jan. 23. 15:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ó és ez lemaradt : D 14L
2012. jan. 23. 15:44
 2/19 anonim ***** válasza:

Én most pl. harisnyákat rendeltem magamnak neten, mert már nem nagyon volt, elszakadtak...stb.

Még szükségem lenne egy hosszított fazonú meleg pulcsira is, de szerintem az most nem lesz, vagy csak későbbiekben.

Szóval szerintem azt vedd, amire szükséged van meg az ízlésednek megfelelő ruhát, amiben jól érzed magad.

2012. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk sok dologtól fugg. Pl, hogy milyen boltban/boltokban, ugye a stílus, és nem utolsó sorban, hogy mire is van igazán szukségem.

Szemény szerint farmer leggingst, valami kotott pulcsit, sálakat, harisnyákat vennék, majd gyuruket és karkotoket.

2012. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 No Lo Lamento válasza:

Hát én nagyon szeretem a félvállas pólókat csak sajna kevés van belőle :(

ezenkivül talán vennék egy cipőt. pl.: Converse

jah meg ha belefér akkor világoskék farmert (unom hogy csak sötét színű farmerjaim vannak)

2012. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

hm, én vennék eg ybokacsizmát, amit kinéztem, az kb. 5k a new yorkerben

pár fülbevalót, az is mondjuk 5k:)

a maradékból pár méter selymet, szatént, és varrnék, ami kedvemre való...ez utóbbinak mindjárt neki is kezdek.

2012. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

hááát.. 22 ezer szerintem ruhatár "frissítésre " édes kevés...1-2 ruhadarab,meg max. egy cipő,és akkor sokat mondtam.Én a helyedben még gyűjtenék mellé,mondjuk még plusz 80 ezret hozzácsapnék,így lenne egy 100as. Azzal már lehetne mit kezdeni és értelme is lenne.


Én ebből a 22 ezerből vagy szintén egy fasza Converse-t vennék,meg valami ruhát,és ha még belefér,akkor kiegészítőt,vagy ASos-ról rendelnék EGY ( ott sajna 22 ezerből csak max 1 ruha jön ki,ami nagyon ütős cucc) ruhát.


Azért is jobb szerintem,ha még gyűjtesz mellé,mert sokkal jobb érzés,mikor egyszerre több mindent lehet vásárolni.Tényleg olyan "shoppingolós", "bevásároltam " feelingje lesz.


Converse-t mindenképp vegyél,jó ötlet !Abszolút kihasználható,megy sok mindenhez,és lehetsz benne csinos is meg laza is,vagy épp mindkettő.Mondjuk ahol én láttam,ott pont 21 000.- körül voltak.

2012. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem pont nem kéne csomó drága cuccra költeni, mert 22. 000 Ft nem elég rá

én konkrétan bokacsizmát vennék, mert én nem hordok sport vagy utcai cipőt tavasszal/ősszel

2 - 3 hosszúujjú felső

talán még jól jönne egy pulcsi, de nehéz olyat találnom ami tetszik, jól áll és jól átalakítható

körömmatrica, karkötő

ha egyedi darabokat keresel akkor turkáló vagy veszel pl.: egy pulcsit és átalakítod, már ha tudsz kissé varrni és van fantáziád

2012. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez függ a korodtól is. Hány éves vagy??

Én TAVASZI KABÁTot vennénk meg CIPŐt. Ezek mindig kellenek és ezek a legfontosabbak, ha ezek nem minőségiek akkor mindegy már a többinek a márkája. Szoknyát vennék, mert eddig csak nadrágot hordtam szinte és most nagyon rájuk kaptam, és ezekkel sokkal változatosabb és nőiesebb az öltözködésem. KARDIGÁNt midenféleképen vegyél, mert ezerféle képen kombinálható. Egy trendi sál is mindig jól jön. Ha ügyes vagy, ennyi pénznek elégnek kell lennie. Nem hinném hogy nagyon hozzá kéne még csapni, max pár ezer forintot. Most mindenhol akciók vannak, jó vásárlást :)

Szerintem ne mindent egyszerre akarj megvenni, hanem figyeld az üzleteket, amikor arra jársz mindig menj be és csekkold a kínálatot. Így valóban akciós, olcsó és jó cuccokat foghatsz ki. Én így vásárolok, és mindenki sokkal jobb módúnak gondol a ruháim alapján. Szemfülesnek kell lenni. Vettem már 15000forintos kabátot 3000ft-ért, egyetlen egy darab volt belőle és pont a méretem. Nagyon sokszor járok így. Igaz több idő lesz így, de sokkal olcsóbb és hatékonyabb leszel. Majd írd meg hogy miket vettél!

23/L

2012. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 16:17

Nem tudom, nekem ha lenne ennyi pénz, amit ruhára költhetnék, simán tudnék belőle venni egy csomó mindent...

(Igaz, sose volt konzerv a lábamon... hú mekkora egy csóró sz@r lehetek...)

2012. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vegyél fehérneműt is :)
2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!