Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhamárkákat, kiegészít...

Milyen ruhamárkákat, kiegészítőket tudnátok ajánlani, hogy kialakulhasson az egyéni stílusom?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Régebben nem igazán foglalkoztatott az öltözködés, de egy másfél éve nagyon odafigyelek magamra. Hajamra, körmömre, kezemre egyszóval mindenre.

Arra lennék kíváncsi, hogy közületek tud-e valaki ajánlani ruhamárkákat amelyek elegánsak, finom úriember látszatát keltetik, kiemelik az emberi egyéniséget.

Ha már a márka megvan esetleg egy-két linket is dobhatnátok hogy néz ki az általatok ajánlott ruha. Kiegészítőket is írhattok: mit honnan vegyek mi tesz extra elegánssá.


Még mielőtt azt mondanátok hogy meleg vagyok, nem nem vagyok az 4 éve van barátnőm.


2011. dec. 30. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy egyéniség, miért akarsz annak tűnni?

Amúgy:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!