Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 0 fokba cicanadrág? Lányok ez...

0 fokba cicanadrág? Lányok ez miért jó?

Figyelt kérdés

Átlátom hogy a fiúknak tetszik, de lányként nem értem miért érzi jól magát egy lány ha az övé a közszolgálati fenék, amit mindenki bámulhat...én se vagyok épp ronda lány...de akkor se lennék boldogabb ha még a piás ötvenes a szomszédból is az én seggemet bámulná...


A cicanadrágot régen nadrág alá hordtuk hogy ne fázzunk, nem hiszem hogy önmagában télen ez lenne a legmegfelelőbb viselet....

Ez volna az a pont amikor az ember lánya már nem is tudja hogy nyomja az emberek arcába azt a csodás fenekét, hogy eléggé bámulják? és az miért jó? főleg ha van barátjuk?

Ami pedig mindennek a csúcsa, amikor teleposztolják a facebook falat, hogy zaklatják őket az utcán.....(???) Most akkor nem épp azért hordják, hogy bámulják a seggüket, és talán még tetszést is nyílvánatsanak? Kipakolták a kirakatba...min csodálkoznak? Vagy ez a dicsekvés egyik formája?

Miért jó tél közepén a cicanaci?


2011. dec. 14. 17:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ízlésesen felveszi valaki a cicanacit, azzal nincs semmi gond. Én mostanában kezdtem el megszeretni, mert sportolok, és kezd izmosodni a lábam.

Én vastag bélelt cicanacit hordok, aminek a dereka gumis, így felér a hasamig. Én miniszoklnyával, vagy tunikával viselem. nem fázom benne egyáltalán, és sztem nagyon csini így. Nincs tökéletes segggem, de nem szeretek minden nap farmerban enni, mégha van belőle 10 darab akkor sem.

2011. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tom én csaak benti tesire veszem föl huszu pulcsuval (és csak lányok vagyunk) az kényelmes de amúgy csak gatya alá hülyeség tizen akárházévesen a feneked mutogatni.
2012. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőim átjőnek hozzám mindig benéznek a szekrényembe(tudják rólam hogy konzervatív inkább elegáns zarás ruhákat hordok) látják ott a 10 cica gatyát és kérdezik hogy én az ilyet hova hordom ezeket a gyönyörű cica nacikat mondom mindennap rajtam van suliba a gatya alatt ere közlik mekkora hülye vagyok hogy nem hordom őket "rendesen".Ez van itt tartunk.:)
2012. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
először is FOKBAN!!!!! tanulj meg helyesen írni majd kapsz választ a kérdésedre! ;);)
2012. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!