Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 0 fokba cicanadrág? Lányok ez...

0 fokba cicanadrág? Lányok ez miért jó?

Figyelt kérdés

Átlátom hogy a fiúknak tetszik, de lányként nem értem miért érzi jól magát egy lány ha az övé a közszolgálati fenék, amit mindenki bámulhat...én se vagyok épp ronda lány...de akkor se lennék boldogabb ha még a piás ötvenes a szomszédból is az én seggemet bámulná...


A cicanadrágot régen nadrág alá hordtuk hogy ne fázzunk, nem hiszem hogy önmagában télen ez lenne a legmegfelelőbb viselet....

Ez volna az a pont amikor az ember lánya már nem is tudja hogy nyomja az emberek arcába azt a csodás fenekét, hogy eléggé bámulják? és az miért jó? főleg ha van barátjuk?

Ami pedig mindennek a csúcsa, amikor teleposztolják a facebook falat, hogy zaklatják őket az utcán.....(???) Most akkor nem épp azért hordják, hogy bámulják a seggüket, és talán még tetszést is nyílvánatsanak? Kipakolták a kirakatba...min csodálkoznak? Vagy ez a dicsekvés egyik formája?

Miért jó tél közepén a cicanaci?


2011. dec. 14. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

1. Én sem értem őket

2. minek foglalkozol velük? nem te leszel meddő/vesebeteg/megerőszakolt hanem ők..

2011. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
fúú..mi sulinkban is van egy csaj.megjegyzem hetedikes.szó szerint télen nyáron cicanadrágot hord. van 3 cicanadrágja és állandóan azokat viseli. habár mi csak nevetünk rajta,amikor mindenkin pulcsi,farmer meg ilyen vastagabb ruhák vannak,ő meg bejön egy cicanadrágban meg egy atlétában..
2011. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki normálisan gondolkodik. Annak semmi értelme, ha egy fiú mondjuk a lábamba, vagy fenekembe van belezúgva, és nem belém. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy hideg, és ilyenkor kényelmetlen.
2011. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hjaj és akkor azt kihagytam, hogy van egy lány a suliban, aki alacsony (150 lehet), kövér, akkora combja van, hogy kb 3-szorosa az enyémnek, de én még nadrágot nem láttam rajta. És egyik osztálytársnőmnek is már nemtudom hányszor volt vesegyulladása. Úgyhogy csak hajrá lányok, pakoljátok ki magatokat télen is!
2011. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is van egy osztálytársam aki mindig cicanadrágban van. Mondjuk ő igényesen öltözködik és nem csak 3-4 neki. DE! Pont ma figyeltem meg, hogy tesin leveszi a cicanacit alatta van egy harisnya ami vastagabb és még azalatt egy ilyen testszínű vékonyabb. Mi is pont ezt beszéltük, hogy nem hisszük el, hogy nem kényelmetlen és mi hogy farmerban járunk elég egy közepes vastagságú harisnya és nem fázunk. Hát majd egyszer koppan amikor rájön, hogy gyerek a fasorba se lesz.


17/L

2011. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én csak néha hordok cicanacit, akkor is harisnyát veszek alá, na meg persze hosszabb felsővel veszem fel meg hosszú csizmával
2011. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Én a mai napig a nadrág alá veszem a cicandrágot ha bűnhideg van...



19/L

2011. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

1. Még egyáltalán nem volt olyan nagy hideg...

2. Én csak cicanadrágban/harisnyában járok, néha veszek alá egy másikat, ha fázom, de általában hosszú (kötött) pulcsikkal/ruhával vagy szoknyával viselem + persze hosszú csizma.Nem kurv.znak le, nem fagyok meg, barátom is szereti, mi akkor a baj?

2011. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarnak gyereket. Másra nem tudok gondolni. Vagyis most nem. De majd ha lesz egy szerető párjuk és úgy döntenek, hogy családot alapítanak, na majd akkor rájön, hogy basszus, talán nem egy szál semmiben kellet volna lenni. Ráadásul szerintem nem is szép. Ezeknek a lányoknak zöme nem sportol. Így 2 verzió van, gebe, és még az a feszes rongy is lóg rajtuk, vagy akkorák mint egy ház, de ezzel nem szembesülve is a legkisebbe próbálják beletuszkolni magukat. Legalább ha tényleg szép látványt nyújtanának. Rendesen felöltözve is tud csinos lenni valaki!
2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az talán különb, hogy valaki télen miniszoknyába jár harisnyával? Ezek a harisnyák se olyan vastagok, akkor inkább cicanaci.
2011. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!