Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 0 fokba cicanadrág? Lányok ez...

0 fokba cicanadrág? Lányok ez miért jó?

Figyelt kérdés

Átlátom hogy a fiúknak tetszik, de lányként nem értem miért érzi jól magát egy lány ha az övé a közszolgálati fenék, amit mindenki bámulhat...én se vagyok épp ronda lány...de akkor se lennék boldogabb ha még a piás ötvenes a szomszédból is az én seggemet bámulná...


A cicanadrágot régen nadrág alá hordtuk hogy ne fázzunk, nem hiszem hogy önmagában télen ez lenne a legmegfelelőbb viselet....

Ez volna az a pont amikor az ember lánya már nem is tudja hogy nyomja az emberek arcába azt a csodás fenekét, hogy eléggé bámulják? és az miért jó? főleg ha van barátjuk?

Ami pedig mindennek a csúcsa, amikor teleposztolják a facebook falat, hogy zaklatják őket az utcán.....(???) Most akkor nem épp azért hordják, hogy bámulják a seggüket, és talán még tetszést is nyílvánatsanak? Kipakolták a kirakatba...min csodálkoznak? Vagy ez a dicsekvés egyik formája?

Miért jó tél közepén a cicanaci?


2011. dec. 14. 17:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van több polár belsejű cicanadrágom, hosszú felsővel hordom őket és qrva melegek Nem vagyok se kövér, se nagyon sovány. Attól, hogy nektek em áll jól, miért kell itt pocskondiázni? Én pl. farmerben fázok nagyon, szinte rámfagy...
2011. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Vannak, akiknek sokkal kényelmesebb, mint egy farmer(megjegyezném, én nem tartozom ezek közé), ha pedig pamutharisnyát veszel fel alá, ugyanolyan, sőt, még melegebb is lehet, mint a farmer. Az pedig már ízlés kérdése, hogy mi mellé hordja az illető...
2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hordtam még cicanadrágot,ezért nem tudom,hogy mennyire meleg,de én már ilyenkor fázom a farmerban is,ezért harisnyát veszek alá. Igazából engem nem érdekel,hogy kockára fagynak-e ezek a divatmajmok, de az sokkal jobban zavar,hogy a cicanadrágot hordó lányok 90%-a nem valami gusztusos,ahogy a testére tapad az a vékony anyag. Kevésnek áll igazán jól,úgyhogy én inkább azt kérdezném meg tőlük,hogy mért kell egy ilyen divatot követni ha az embernek vastag combja/ropi lába, nagy segge/fokhagyma segge van, vagy plöttyedt és narancsbőrös az alváza. Azt ne mondja itt mindenki,hogy tökéletes alakja van....egy kis önkritika és egy egész alakos tükör nem ártana egyeseknek.

20/L

2011. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem mondta itt hogy tökéletes alakja van. Én is csak azt mondtam, hogy se sovány se kövér nem vagyok és igenis jól áll nekem, ez van. Ja - és ellentétben veled - én már kipróbáltam a másik (farmeres) oldal és a mai farmerek nagyon kényelmetlenek no meg hidegek és ezt tartom!
2011. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
én veszek fel a cicanaci alá harisnyát
2011. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Na minden van manapság csak 0 fok nem. Egyébként meg, nem tudom miért ragad le mindneki a cicanadrágnál, miért szerintetek a vastag, mintás harsinyanadrágot mire találták fel? Arra hogy nadrág alá vegyék fel őket?
2011. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
AZokat éppenséggel szoknya alá, és nem azért hogy nadrág nélkül hordjuk őket :P
2011. dec. 14. 20:36
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

én egy nylonharisnyával és egy vastag harisnyával veszek fel leggingset. hosszított felsővel,amiben meg nem látszik ki a seggem.

19/L

2011. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, qrva szarul áll a nagy többségnek. Az meg egyenesen szörnyű ha nem valami hosszabb felsővel veszik fel, olyan mintha egy sima fekete harisnyát felvett volna és onnantól kifújt a ruhásszekrény.
2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nincs olyan hideg mostanában (5-10 fok körül), én általában egyberuhákat, vagy szoknyákat hordok vastag harisnyával és magassarkú csizmával. Mondjuk a csizmáim is béleltek. Még nem is váltottam hosszú szövetkabátra, egyelőre a rövidet hordom :)

Cicanadrág rajtam sem volt soha életemben, mert mindig az a szörnyű kor jut róla eszembe, amikor minden nő így nézett ki benne: http://www.youtube.com/watch?v=KAKaJE4gjYg

Komolyan mondom, ahányszor meglátok egy kislányt cicanadrágban, hosszított felső nélkül, felzendül a fejemben ez a dallam, és....majd' rámtör a röhögőgörcs.

Csatlakozom azokhoz, akik szerint a cicanadrágot hordó lányok 95%-ának nincs olyan alakja, hogy ezt megengedhesse magának, és a maradéknak sem kellene, ugyanis ettől függetlenül senki nem kíváncsi a vékony anyagon átütő tanga színére/a cicanadrág címkéjére és egyéb marhára nem a nagyközönségre tartozó dolgokra (ilyen sajnos már nem egyszer tárult a szemem elé a metrón mozgólépcsőzéskor :S).

2011. dec. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!