Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok? (többii lent)

Mit csináltok? (többii lent)

Figyelt kérdés
A divatot követitek és az szerint öltözködtök még akkor is ha nem áll jól? Vagy csak olyan ruhát vesztek fel ami jól áll és mindegy hogy divatos-e vagy sem? Vagy követitek a divatot de ami nem áll jól azt nem veszitek fel?
2011. júl. 25. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kérdés 3 napja kb., és MINDENKI azt válaszolta hogy ő ugyan nem követi, őneki egyedi a stílusa, ami tetszik megveszi. Ha minden ilyen kérdésre ezt válaszolja mindenki, akkor kíváncsi lennék, miért lyan tökegyforma minden 2. kamasz és tinilány?
2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És még egy dolog: most komolyan gondolja a kérdező, hogy lesz olyan aki bevallja hogy "nekem sajnos szar.ul áll egy-két dolog de nem érdekel akkor is felveszem" ??

Ugyan :)

2011. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a lényeg, hogy húú, de divatos, máris kell. Nem hordok leggingseket, mert sz.rul állna, sem állatmintás dolgokat, mert nem tetszik. Ugyanúgy rohadt jól néz ki a hagymaszoknya, de nem rajtam, hiába szerettem bele egy darabba, nem vettem meg, mert kövérített. Viszont imádom a virágmintákat, a tengerészcuccokat, tele vannak velük a boltok, jól is álltak, amiket megvettem a kollekciókból... Szóval igen, követem a divatot, de csak akkor, ha előnyömre válik.
2011. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
10:43 hátha valakii bevallja..;) :'D
2011. júl. 26. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!