Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok hogy ne csusszon...

Mit csináltok hogy ne csusszon el a bikini alsó a fenéknél?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek mindig elcsuszik a helyéről és végülis a fenekembe gyűrődik. Minden bikinimmel igy voltam és nagyon idegesítő állandóan igazítani.
2011. jún. 24. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
rossz a fazon
2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de egész életemben rossz fazont hordtam? És csak nekem ilyen??? Pedig nem most kezdem a bikini viselést.(24)
2011. jún. 24. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:

milyen fazonú alsót hordasz,lehet túl kicsi a fenékrésze(keskeny)

szintén 24/N

2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többnyire olyat szoktam hordani ami valoban keskeny, tehát nem a teljes feneket takarja el hanem kissebb részt. Nem akarok nagyis alsót húzni. De attol hogy tul keskeny másnak mért nem megy bele? vagy hogy oldja meg?
2011. jún. 24. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni de szerintem vagy túl nagy vagy túl kicsi a popód..és tényleg a fazonnal lesz baj..vagy az anyaggal esetleg.

Próbálj ki többféle fazont meg anyagot.

2011. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vékony vok átlagos fenékkel.Annyit tudok hogy szépség versenyeken hajlakkal rögzítik az alsót tehát nem velem van a gond.Viszont ha bemegyek a vízbe akkor a hajlakknak lőttek.Ti milyen fazont használtok. Link??
2011. jún. 24. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,nekem pl. sose volt ilyen problémám,meg ismerősömnek se..ugyanolyan fazonút hordok mint te,az a "normál de keskeny" ami nem az egész feneket takarja.

Van olyan ami simán van,van olyan ami oldalkötős.

2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hordj franciabugyisat.

Amúgy ez akkor jellemző, ha valakinek fogalma sincs a méretéről. Próbafülkében tegyél pár lépést, abból szerintem ki tudod már deríteni jó lesz-e, vagy sem.

2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írtál, azt mondanám, hogy nagy rád, vagy kinyúlt a használattól, mosástól. Alapvetően nem szabadna csúszkálnia.
2011. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mitől lehet, nekem soha nem szokott csúszkorálni. vegyél tangásat, az mindig benne van :) vagy franciát, és az sztem jó lehet.
2011. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!