Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk (vagy akár lányok is),...

Fiúk (vagy akár lányok is), mit csináltok a boxeralsóval, hogy ne gyűrődjön fel, mikor felhúzzátok a gatyátokat?

Figyelt kérdés
Mindig felgyűrődik és igazgathatom, elöl-hátul, mindenhol. Nincs erre valami praktika?
2011. márc. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Émn feszülős boxert hordok azzal nincs ilyen gond
2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én is feszülőst hordok, és nekem is felcsúszik...
2011. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hordj francia bugyit,az is olyan mint a boxer csak szexibb.Vagy tudom már:HORDJ TANGÁT!Én már rég leszoktam a boxerről,csak a fent említetteket hordom.


16F

2011. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de inkább nem. :O

Egyébként már volt rajtam tanga és nem mondom, hogy nem volt kényelmes, de azért minden napi viseletként nem hordanám. Na, meg azt se szeretném, ha emiatt b*zinak néznének.

A francia az csak nőiben van, nem? Az valami olyasmi ha jól tudom, mint a feszülős boxer női megfelelője. Remélem nem mondtam nagy hülyeséget.

2011. márc. 30. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
tehülyevagy!XD csak lányok hordanak tangát, és egy fiú tényleg b*zi ha olyat vesz fel
2011. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is kb ezt írtam, csak kicsit toleránsabban, hülyézés nélkül.
2011. márc. 30. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hallottatok még a férfi tangáról?

Amúgy a női tapasztalatom szerint sokkal kényelmesebb...

A francia bugyiból meg igen...csak női van..

2011. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!