Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjam meg a stílusom?

Hogyan találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy még nincs meg! 16/f
2011. máj. 29. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy találtam meg, hogy kerestem egy " hírességet" vagy csak nézelődtem a neten, míg egy olyan embert nem találtam aki alkatilak arcforma haj stb nem hasonlít rám, nézegettem, hogy ő miylen ruhákkban jár. és így.

De én már szinte minden voltam, Voltam emo, semleges, nőies, most vagyok a western stílusnál ami nagyon jól áll nekem (:

2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulturális vagy színelmélet szempontjából?

Ha utóbbi, akkor próbálkozz ezzel:

[link]

Vagy, ha tudsz angolul, ez jobb.

[link]

Amúgy meg sokszor a zene meg a társaság erős befolyással van az emberre, pláne középsuliban. Lényeg, hogy ne végy át minden sz@rt kritika nélkül. :-)))

2011. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fiu az illető:DD

bocsi nem tudok segiteni,lany vagyok :/

2011. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kísérletezz, például, nézd meg tetszenek-e amit viselnek a kedvenc zenekarod tagjai, vagy előadód, színészed, bárki akit szeretsz, és szeretnél rá hasonlítani, vagy csak tetszik ahogy kinéz.
2011. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, igyekszem :)
2011. máj. 30. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, fiú vagy lány...rengeteg árnyalat van...

Egy csomó fazon akkor találja meg a stílusát, amikor levágatja a hosszú metálhaját,rájön, hogy a fekete ruha sápasztja és mást választ, rendesen felhúzza a gatyáját és megborotválkozik. :-P

Viccet félretéve: kérdezd a youtube-ot. Zene alapján a legkönnyebb stílust találni. No meg a haverokhoz húz az ember...

2011. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!