Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjam meg a stílusom?

Hogyan találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és még nem találtam meg a stílusom. Szeretem a nőiesebb, de a menő, divatos cuccokat is. Hogyan találhatnám meg a stílusom?
2011. ápr. 13. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy többféle stílust, ruhadarabot kipróbálsz aztán leragadsz valahol. Amúgy már leírtad milyen stílusú ruhákat szeretsz, szóval nem igazán értem a kérdést.


L/19

2011. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy többféle ruhám is van (rockosabb, deszkás, csajos, stb.), de mindet nagyon szeretem, sőt néha keverem is. pl. csőnadrághoz felveszek egy nőiesebb felsőt.
2011. ápr. 13. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök jó, egyéni stílus, hogy kevered a különböző "népstílusokat". XDDD

Ha "jól hordod" a ruháidat, szerintem mindegy, mit veszel fel...

2011. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ne így.
2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj, miért kéne változnod?

én 1ik nap elmegyek tornacipőbe, laza gatyába, egy sima egyszínű felsőbe összefogott hajjal. másnap meg miniszoknya, magassarkú szandál, pánt nélküli rózsaszín felső, betupírozott haj. aztán van, amikor felveszek valami elegánsabb darabot, pl. magasderekú szoknya, abba ing húzva, körömcipő. de voltam már bő rövidnadrágban és barcelonás bő pólóban ^^

szóval mindig attól függ, hogy milyen kedvem van, milyen az idő, hova megyek, de sosem éreztem gáznak, hogy nem csak egyféleképp öltözöm, így legalább változatos, és a barátomnak is mindig meglepetés ;)

21L

2011. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!