Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjam meg a stilusom...

Hogyan találjam meg a stilusom, mit vegyek fel? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
24 éves friss házas lány vagyok, és most jutottam el oda, hogy változtatni szeretnék az öltözködésemen mivel úgy érzem nem igazán a stilusomnak megfelelő, de nem tudom, mire váltsak... 160 cm vagyok és 50 kg, nem vagyok kövér, az alakommal meg vagyok elégedve. Eddig főleg sportosan öltözködtem, de már kicsit unom, hogy folyton 16 évesnek néznek (az arcom miatt van főleg). Tehát váltanék, valami olyasmire ami divatos is, nőies kicsit, de nem cicababás, nem annyira feltűnő... Nagyon tetszenek a H&M ruhái, valami ilyesmire gondoltam... Ötletek?
2011. márc. 29. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de sose értem miért tök idegeneket kérdeznek itt emberek arról hogy mibe öltözzenek.

Te a stílusod akarod megtalálni, abban más nem tud segíteni, neked kell elmenned shoppingolni egy jót és szétnézel mi tetszik, felpróbálgatod, megveszed. Figyelsz rá hogy nőies legyen, ne sportos, ennyi.

2011. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!