Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltél már így ruhát a netről?

Rendeltél már így ruhát a netről?

Figyelt kérdés
A neten olcsóbb volt mint a boltban de nem voltál biztos abban hogy a méret jó lesz, bementél egy boltban és amelyik megtetszett, felpróbáltad és a mérete is jó volt azt a neten megrendelted.
2011. máj. 8. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Majdnem hasonló sztori,a netten láttam egy tök csini ruhát nagyon megtetszett csak féltem,hogy nem áll jól vagy túl nagy,túl kicsi lesz és inkább hagytam a pi*csába.Aztán múltkor voltunk a csajokkal vásárlókörúton lám ott volt a ruha, sokkal olcsóbban. Felpróbáltam,megvettem.

Ennyi a sztori :D

2011. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már csak a netről rendelek ruhát, napszemüveget, kiegészítőket.

1. Sokkal több a választék.

2. Sokszor (de nem minden esetben) jobb árak is vannak.

3. A plázákat elárasszák a gagyi márkák magas árakon, amik átverések: Saxoo London, Keyo Paris, Aboriginal Australian Feeling stb... amik magyar márkák álnéven, és természetesen közük nincsen Londonhoz, Párizshoz és Ausztráliához. Csak azért, mert kitesznek valamit drágán, nem jelenti azt, hogy az minőségi is.

Amúgy Armani és Diesel termékeket szoktam én rendelni. És ezek tutira minőségi termékek.

2011. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!