Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltél már netről cipőt?...

Rendeltél már netről cipőt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni az internetről egy cipőt, mert akciós és azért mert tetszik. De anyuék nem akarják mert hogy mit csinálok akkor ha pl a cipő szét lesz jőve mikor kihozzák, vagy nem jó a méret. Ha pl a 37-es helyett 38-asat hoznak ki, vagy szét van a cipő jőve akkor azt nem kötelező átvennem, illetve kifizetnem.. nem ? Vagy az ilyen hgy működik ? Köszi ha segítesz
2011. márc. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én speciel a playersroomtól, semmi gond nem volt, a cipő 100%-os állapotban, méret minden passzolt.

Amúgy amikor a futár kihozza akkor jogod van megnézni a cipőt mielőtt kifizetnéd, hogy minden rendben van e.

2011. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha valami nincs rendben ? Akkor nem vagyok köteles átvenni igaz ?
2011. márc. 26. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom már pontosan, de itt biztos megtalálod hogy is van:

[link]


Bár nem tudom melyik oldalról akarsz rendelni de ott is biztosan le vannak írva a részletek.

2011. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szét van esve, nem kell átvenned, viszont azt nem nagyon fogja megvárni a futár, hogy felpróbáld és megállapítsd, hogy túl nagy/túl kicsi a cipő. viszont ha ez történne, akkor is felrakhatod teszveszre/vaterára a cipőd és eladhatod, tehát a pénzed nem vész kárba. Egy próbát sztem megér. (én sanghajból rendeltem egyszer és nem csalódtam :D)
2011. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!