Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már hogy netről rendeltél...

Volt már hogy netről rendeltél parfümöt és nem jót kaptál?

Figyelt kérdés

Most rendeltem de nem jót küldtek:S

Van aki már pórul járt hogy se parfüm se pénz nem lett a végén? Kicsit parázok hogy visszaküldöm csere miatt aztán nem kapok utána semmit...


2010. nov. 3. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már volt. De nem küldtem vissza. Csak elkeveredik minden, azt kész, semmi nem történik.
2010. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fú,én már rendeltem DKNY parfümöt és szerintem hamisat küldtek mert miután magamra fújom,utánna már 1 órával elpárolog és semmi értelme így az egésznek...De nem küldtem vissza....(pedig direkt a legnagyobb üveget rendeltem :()
2010. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
illatfelho.hu parfum.hu és parfumoutlet.hu ről rendeljetek itt tuti igaziak vannak én már számtalanszor rendeltem mind3tól
2010. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A törvény szerint jogod van reklamációra, hívd fel őket, vagy írj email, az összes adataiddal és a megrendelés számával, hogy ők is be tudják azonosítani.

Én egyszer jártam így,Szolnbokon a Müllerben vettem 3 Greenland testvajat és amikor hazaértem, kibontottam és olyan avas szaga volt, hogy majdnem felfordultam.Kecskeméten lakok, úgyhogy nem tudtam vissza se vinni.Olyan mérges lettem.

Írtam egy email a vevőszolgálatra, persze nem mérgesen, csak bejelentettem,hogy ciki, egy 6000 ft-os testápolónál és egy ilyen luxushelynél ez.

És olyan rendesek voltak, hogy a területi képviselővel kicserélték nekem.:-)

Egyébként mivel a megrendelés nem teljesült az Ő hibájukból kifolyólag, természetesen kötelesek kicserélni.

2010. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem visszaküldöm remélem minden rendben lesz!:):/
2010. nov. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!