Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok netről rendelni...

Hol tudok netről rendelni szilikonos órát?

Figyelt kérdés
Lécc ne azt irjátok,hogy google.hu,ugyanis eddig énis eljutottam. Ha ismertek ilyen oldalakat légyszi linkeljetek :)
2011. aug. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ebay

teszvesz

vatera

2011. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legolcsóbban ebay.com
2011. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ebay.com - ot most nézem és ahol vannak ezek az órák az kína,egyesült királyság,és az óra téll nagyon olcsó,de maga a postaköltség 6-7 ezer ft most akkor hogyisvan??? :D
2011. aug. 20. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te mit néztél de én egy csomó szilikonos óránál ingyenes szállítást látok..

Linkelj már be egy órát hogy milyet szeretnél,és megnézem neked.

2011. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindent ebayről veszek már jó ideje, a legtöbb helyen ingyenes a posta, vagy ha nem akkor kis dolgoknál nagyon olcsó, egy óránál kb. 2-400 ft.
2011. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha már látom h ingyenes csak eddig angol nyelven néztem az oldalt és vmit férrenéztem :D de am látomh a fizetési mód PayPal szal máreleve veszett ügy mert nincs bankártyám,szal kénytelen vok rendelni 2000 ft okért :S
2011. aug. 21. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

vaterán rengeteg féle van. 300 forinttól 2000 ft-ig

ha beírod a keresőbe h szilikon és az ékszer/óra kategóriára kattintasz, rengeteget kiad.

Én is onnan rendelem, nekem ilyen van (300 ft/db)

[link]


(fehérben, világos és sötét lilában és világos rózsaszínben van nekem, de lehet venni feketét, pinket, sárgát, kéket, zöldet, pirosat .... )

2011. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!