Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-ra hol tudok...

Nokia 5230-ra hol tudok rendelni neten védőfoliát? Olyat amit nem kell kivágni hanem pont aza a forma ami arra ráillik. ÉS LÉGYSZI LINKET KÜLDJETEK! És jó lenne ha szilikonos lenne de az már nem olyan fontos csak jó lenne.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszi, olyat kérek ahol nem kell licitálni meg semmi (pl:arukereso.hu, expressz.hu, olcsobbat.hu)!
2010. máj. 11. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen az 5230as?

irnál róla pár sort?

negativ pozitivumokat

2010. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
+:operációs rendszer,nagy kijelző, jó ár-érték arány, szép(szerintem) -:2mpx-es kamera(bár szerintem egész jó képeket csinál),wifi nincs(bár én nem sok értelmét látom, csak ott működik ahol van jel, ahol van jel ott van általába gép, és ha van gép mi értelme lassan, tized akkora képernyőn netezni.)
2010. máj. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!