Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrág bugyi nélküli...

Harisnyanadrág bugyi nélküli viseletéről vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, és a barátom unszolására elkezdtem bugyi nélkül viselni a harisnyanadrágot.

Nem tudom hogy mennyire gyakori hogy valaki így öltözködik, de érdekelne azoknak a lányoknak, nőknek a véleménye a dologról akik ugyanezt teszik. Milyen harisnyanadrágot érdemesebb bugyi nélkül felvenni, voltak-e ebből adódóan problémáitok.


2011. ápr. 22. 06:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Kedves 17 éves lány!Nagyon tetszik,hogy a barátod unszolására teszel valamit,hogy a kedvéért teszel bármit is,hogy szempont,hogy örömöt okozz Neki,hogy 17 évesen ilyen önzetlen,odaadó vagy.És az is tetszett,hogy karakánul kiálltál az igazad mellett azokkal szemben,akik csak önmagukig jutottak el.Sok boldogságot Nektek!
2012. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Császár Péter Kornél válasza:
Szia. Szerintem kifinomult és érzéki dolog, hogy a harisnyanadrágot csak úgy önmagában veszed fel. Van benne valami arisztokratikusság. Elegánsan felöltözve lenni, mégis szabadon, az a kis vékony anyag van is meg nincs is... Misztikum, titokzatosság, sejtelem... Kevesen érthetik ezt meg, hidd el. Különleges ember vagy. Talán egyszer én is találok egy hozzád hasonlót...
2019. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Császár Péter Kornél válasza:
Milyen perverz ötlet, és pont ezért tökéletes! 😁
2019. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!