Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrág bugyi nélküli...

Harisnyanadrág bugyi nélküli viseletéről vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, és a barátom unszolására elkezdtem bugyi nélkül viselni a harisnyanadrágot.

Nem tudom hogy mennyire gyakori hogy valaki így öltözködik, de érdekelne azoknak a lányoknak, nőknek a véleménye a dologról akik ugyanezt teszik. Milyen harisnyanadrágot érdemesebb bugyi nélkül felvenni, voltak-e ebből adódóan problémáitok.


2011. ápr. 22. 06:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem vennék fel harisnyanadrágot bugyi nélkül. A kettőnek nem azonos a szerepe. A bugyi fehérnemű,és véd az esetleges fertőzésektől,a harisnyanadrág pedig felső ruházat.

De mit csinálsz pl. ha menseszelsz? Akkor sem viselsz bugyit? Elég furcsa a barátod kívánsága.

2011. ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

"a barátom unszolására"

Na tudod ki venné így fel?! Megmondanám neki hogy hordja ő úgy. Mint már leírták, a bugyi az fehérnemű és véd a fertőzésektől. Látom, nem jártál még kéthetente vissza hónapokon keresztül a nőgyógyászhoz! Ami késik, nem múlik!

Ha a barátod unszol, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz?

Atyaég! 17 évesen lehetne több eszed neked is. Azon nem lepődöm meg, hogy egy pasi ilyet kér, mert találkoztam én már több idióta kéréssel is, de mindig kivágtam magam. (a legtöbb pasi génhibás)

2011. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Mi az már, hogy a barátod unszolására??? ha a barátod arra kér, hogy a bugyit hordd a fejeden, megteszed?


A kérdésre válaszolva, szerintem tiszta baromság és egészségtelen is.

2011. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, nem lenne olyan hogy nem veszek bugyit...elég egészségtelen lehet és egyáltalán nem higiénikus.
2011. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
harisnyanadrágot bugyi nélkül ne hordj:S mehetsz hamarosan a nőgyógyászhoz. a nylon anyag és a természetes hüvelyváladék és persze némi izzadtság a fertőzések melegágya. arra volt már példa, h felvettem egy szoknyát combfixxel, v harisnyatartóval bugyi nélkül... csak alkalmanként legfeljebb. a harisnyát meg bugyi nélkül csak a hálószobán belül.. ott úgyis hamar lekerül...:D
2011. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Higiéniátlan, undorító, tróger dolog. Viselkedj már különbül, még az utolsó útszéli k.rvák is vesznek alá bugyit többnyire... Basszus, hogy valakinek ennyi esze van 17 évesen, agyfaszt kapok.
2011. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Akkor inkább neccet vegyél fel ajobban szellőzik. Gondolm ez csak a szexhez kell, akkor meg úgyis 2 perc után letépi rólad.

Végülis a harisnya anyagú catsuithoz se nagyon veszenk bugyit... De hétköznapra nem praktikus.


Esetleg harisnyatartó vagy valami ilyen?

[link]


Vagy pont arra gerjed, hogy 'ott' is van harisnya?

2011. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem akarja a barátod, hogy bugyit viselj? Én ezt nem értem.
2011. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
milyen perverz fiúk vannak manapság!! kérd meg hogy ne húzzon egy hétig alsógatyát! majd meglátja milyen kényelmetlen mondjuk egy farmer.. meg tényleg a fertőzések.. ne engedj egy pasinak,ne te igazodj hozzá!
2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, de nem agyatlanság amit csinálok, és nem kértem hogy minősítsétek. Olvassatok utána, lehet hogy nálunk sok a prűd nő, de a világon sokan hordják bugyi nélkül a harisnyanadrágot. Nem azt kérdeztem hogy erről mi a véleményetek, hanem olyan nők véleményét/tapasztalatait szerettem volna megtudni akik ugyanezt teszik.
2011. ápr. 25. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!