Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrág bugyi nélküli...

Harisnyanadrág bugyi nélküli viseletéről vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok, és a barátom unszolására elkezdtem bugyi nélkül viselni a harisnyanadrágot.

Nem tudom hogy mennyire gyakori hogy valaki így öltözködik, de érdekelne azoknak a lányoknak, nőknek a véleménye a dologról akik ugyanezt teszik. Milyen harisnyanadrágot érdemesebb bugyi nélkül felvenni, voltak-e ebből adódóan problémáitok.


2011. ápr. 22. 06:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy a világon sokan hordják, még nem lesz higiénikus. Gondolkodj egy kicsit, kérlek :(
2011. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Az egy dolog, hogy sokan hordják. És remélem nem fognak olyanok írni akik ugyan ezt teszik...csak nincs itt más is aki ezt a hülyeséget csinálja. Márpedig ez hülyeség. De ha azt akarod, hogy a lábad között kempingezzenek a bacilusok, akkor csináld. Nem mi fogunk hetente nőgyógyászhoz járni hüvelygombával meg hasonlókkal. A pasidnak meg sok gusztusa lehet... Télen a csizmát is zokni nélkül hordod? Egy jó kis lábgomba nem árthat. :)
2011. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó érzés, mert nem szívja a nedvességet és nem is egészséges, mert az egész műanyag, továbbá ahhoz meg túl vékony, hogy védjen a fertőzésektől. Ha már mindenképpen így akarod hordani, ami szerintem hülyeség, főleg, hogy nem magadtól, hanem a barátod hatására teszed (akinek meg nem mindegy?! Miért érzi úgy, hogy mindenbe beleszólhat? Miért hagyod ezt?), akkor mindenképpen olyat vegyél, amiben középen van ilyen kis betét rész, és ragassz bele tisztasági betétet higiéniai okokból. Komolyan...
2011. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam hordani és még nem kaptam hüvelygombát tőle. De csak akkor, amikor nincs menszeszem. Nyáron szellős és én alapból utálom a tangákat.

És aki tangára veszi fel, arra a kis falat fehérneműre, neki nem lesz baja tőle? pedig sokan hordják úgy

2011. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem tök jó bugyi nélkül is!

23L

2011. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
kamu
2011. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha hűvösebb van én is így öltözködöm .De semmi problémám nem volt belőle még.Suliba is szoktam így menni ,és a sok üléstől néha beizzad .Ilyenkor lejjebb csúszom a széken és terpeszben szellőztetek,vagy a wc-ben le is vetem.Mindenre megvan a technikám.
2011. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 harisnyababee ***** válasza:
100%
Én is sokszor hordom így, még soha semmi bajom nem volt tőle. Pamut lépésbetéteset kell használni, és akkor még csak műanyaggal sem érintkezel a kritikus helyen..:) Na meg persze jól jöhet még ilyenkor a tisztasági betét is. Az meg, ha megvan, hát istenem...nem kell minden nap így öltözni, gondolom a kérdés arra vonatkozott, ha harisnyát vesz fel, vesz e alá bugyit.
2011. máj. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 szkatus ***** válasza:
46%
Ez nagyon fura hogy itt mennyi olyan nő ír választ aki sosem próbálta, és egyszerűen a saját prűd elképzelése alapján ítélkezik. Én éltem egy jópár évig az Egyesült Államokban, és ott sokan hordják a harisnyanadrágot bugyi nélkül - és még mielőtt valaki ezzel is kötöszködne nem plázaribikről és prostikról beszélek hanem átlagos családanyákról. A sok nőgyógyászati probléma városi legenda amit leginkább a fehérneműgyártók hintettek el a köztudatban. A vékonyabb nyári harisnyanadrágok elég szellősek, a vastagabbakból pedig pamutbetéteset érdemes venni. Amikor odakint először láttam öltözőben nőket én is le voltam döbbenve, én tulajdonképpen azért próbáltam ki mert a férjemet akartam meglepni vele, de ha félretesszük a prűdségünket az az igazság hogy egyszerűen könnyű és kényelmes. Ja hogy átlátszó? Nem azért veszem fel hogy a fenekemet mutogassam benne...
2012. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem prűdségről van itt szó, hanem kényelemről.


A nejlonharisnya műanyag, tehát iszonyatos pinaszagot fog árasztani. Ha szétrakod a lábad hogy "szellőzön" akkor még 5 méteres körben is mindenki érezni fogja.

A pamutharisnyák anyaga sokkal durvább mind egy bugyi... Nekem a combomat kidörzsöli, pedig azon azért kicsit vastagabb a bőr mint a puncinál. Ezen kívül mivel vastagabb szálból készült szövet, jobban beleragad a fehérfolyás, nehezebb mosni. Vagyis az alapos mosással tönkreteszed a hairsnyát.


TL,DR


Szerintem nem praktikus, mert egy harisnyanadrágon át pont annyira szellőzik mintha bugyi lenne rajt.


Erotikus játékhoz, amíg leszaggatják akkor oké. De hétköznapra praktikai szempontból értelme nincs.


Amit még el tudok képzelni az a hagyományos HARISNYATARTÓS harisnya vagy a combfix bugyi nélkül.

Az tényleg szellőzik, elismerem. Ha már egyszer a szellőzés, miért nem ez? A harisnyanarág könnyebben lecsúszik, ezt lehet állítani, így nincs az, hogy mindig túl rövid a szára.

2012. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!