Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek stílusos?

Hogyan legyek stílusos?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szeretem az indie zenét, 164cm/50kg/70B-C, hogyan lehetnék visszafogott, de stílusos és divatos?
2011. ápr. 14. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mondja az értelmiség...
2011. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
;)
2011. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül ócska ribanc vagy... ;D
2011. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jó hogy te jobban tudod ;D
2011. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
min vitatkoztok itt?
2011. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azon, hogy 78-as egy ócska ribanc...
2011. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Ezen a lukbukon semmi stílusos nincs, csak ribancok és homokosok..."


hát ha neked ezek a jól öltözött, vékony, jó alakú lányok (,fiúk) jó stílussal és aranyos pofival "ribancoknak" számítanak, akkor ha rám ezt mondod, egyenesen dicséretnek veszem :-)


én nem veszekedek, és arra mindenkinek joga van, hogy ide leírja a véleményét (neked is, nekem is, és mindenki másnak), de attól még nem kell ilyen durván megkritizálni egy ilyen ismert és elfogadott oldalat,pláne nem ezeket az embereket.. :) ha nincs stílusod, vagy van, de éppen ez nem tetszik, hisz oké, legyen, de attól még hogy ide írsz ilyen flegma és lemondó szöveget, amivel nem egyezik a véleményünk, attól még nem kell senkit sem leribancozni.. :)

2011. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezeken neked mi a jól öltözött? Na meg mióta jó stílus a homárság? Amúgy tudod kikre mondják, hogy aranyos? A kutyákra... Csak ezzel az a baj, hogy a leghülyébb kutyának is több esze van, mint akármelyik embernek, aki a divatot követi...


" ismert és elfogadott oldalat,pláne nem ezeket az embereket"


A liberalizmus is elfogadott, mégis sz*r. Indulj ki ebből...


Amúgy meg a tömeglánykodás, amit csináltok, egyáltalán nem stílus...

2011. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!