Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek stílusos?

Hogyan legyek stílusos?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szeretem az indie zenét, 164cm/50kg/70B-C, hogyan lehetnék visszafogott, de stílusos és divatos?
2011. ápr. 14. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Jó melleid lehetnek.

Amúgy meg minek akarsz divatos lenni? Talán semmit se tudsz magadtól kitalálni?

2011. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, hogy indie zene, mert ez nem egy zenei stílus. Legfeljebb indie rock...

[link]


De amúgy nem kötözködni akarok, hanem válaszolni, értem mire gondolsz amúgy.

Szerintem keress rá a google-ben a hipster clothing/style, indie clothing/style, edgy clothing, mod clothing... szavakat és millió és egy találatot fog kiadni.

2011. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
facebook-on írd be a keresőbe hogy lookbook.nu ;)) garantált siker :))
2011. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Úgy lehetsz stílusos, hogy bemész egy plázába (Jeans clubb,mayo chix, stb és szépen válogatsz ruhákat


vagy bemész egy ázsiába,sárkány centerbe és ott válogatsz ruhákat.

de ha még mindig nem tetszik,elmész egy turiba és ott válogatsz ruhákat (Háda)

de ha még mindig nem vagy elégedett akkor próbáld kombinálni a ruháidat. Soha ne legyél 1 színű ruhába, a kiegészítők ne maradjanak el, vastag karkötők, szép fülbevalók amik passzolnak a ruhádhoz.

Lehet úgy is stílusos hogy felveszel egy tunikát egy leggingsel + hosszított lezser felső. Vagy sötét/világos szűk csőnadrág egy szűk cicikiemelős pólóval és magassarkúval. Vagy denevér felsők (mayo chixbe láttam őket) Csak ne legyél converse tucat..

2011. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
jeans club, mayo chix, ázsia center? ezekben a boltokban mindenféle ruhát kapsz, de stílusosat, és divatosat 100% hogy nem..
2011. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

A stilus önmagadból származik,nem pedig mások majmolásából.

Hidd el,egyszerüen csak hallgass magadra,ez tetszik,ez pedig nem.Kezd el hordani,ha nem tetszik,válts.16 éves vagy találd meg önmagad :)

2011. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
15:08-asnak és 17:07-esnek igaza van!! :))
2011. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
az indie stílus nagyon jól szokott állni a nőknek/lányoknak :) kicsit olyan, mint a hippi, de nem az. Gyakran hordanak fehér vagy barna dolgokat, tunikát, sarut, fonott haj, hajpánt, fából készült ékszerek, medálok, népművészeti elemeket, stb.. De nézz fel a [link] oldalra és inspirálódj :)
2011. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezen a lukbukon semmi stílusos nincs, csak ribancok és homokosok...
2011. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egy fatális stílus-ferdülést hallhattak..:)
2011. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!