Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek csinos, stílusos?

Hogyan legyek csinos, stílusos?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmasnak találom az öltözködésem,általában farmert hordok egy sima pólóval,nyáron saruval,ősszel meg tornacipővel,de én már nagyon kezdem unni ezt.Ha bemegyek egy boltba,nem tudom,hogy melyik ruhát vegyem meg,melyik állna jól,melyik nem,nem tudom,hogyan kombináljam őket..stb.Talán ezért is vagyok olyan slampos.

Tudnátok nekem tanácsot adni?Mostmár tényleg úgy érzem,hogy nőiesebb szeretnék lenni,nem pedig tinédzseres.

17/L


2011. aug. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nőiesebben öltözködni. Hordj szoknyát is, csinos blúzokat, ha tudsz benne járni magassarkút, vagy csak balerina cipőt. Esetleg egyberuhát. Ajánlom ezt az oldalt: www.lookbook.nu
2011. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az a baj,hogy nem tudom mi áll jól,mert ami még a vállfán jól mutat,rajtam nagyon rosszul is állhat,és fordítva...amit soha nem vennék le a polcról,lehet hogy az állna a legjobban.
2011. aug. 18. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld fel az üzletben. És vigyél magaddal egy személyt aki őszintén véleményezi.
2011. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináld úgy,hogy vidd el egy barátnőd vagy valakit aki jól öltözködik és ő majd segít neked...De szerintem akkor is olyan ruhákat vegyél amikben jól érzed magad.

Sok sikert (:

2011. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!