Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék stílusos kevés...

Hogy lehetnék stílusos kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az gimim szörnyen elit,Debrecen egyik legjobbja(Ady Endre Gimnázium),és tele van csinosabbnál-csinosabban öltözködő lányokkal,akik természetesen kő gazdagok( a hetedik-nyolcadik évfolyamon is vannak lányok,akik szörnyen jól öltözködnek,meg stílusosan,de egyáltalán nem kihívóan).

Az én családom nem engedheti meg magának azt,hogy majd amikor én gondolok egyet bemegyek a jobbnál-jobb butikokba,és vásárolok ilyen-olyan drága holmit,ezért nagyon kilógok a sorból a BÉNA ruháimmal.Hogy lehetnék stílusos,viszonylag kevés pénzből?


2011. okt. 4. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg menj turkálóba, vagy használtruha boltba néha ott is szoktak nagyon jó cuccok lenni.
2011. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
A stílust nem a ruha adja. Légy tanult és olvasott, normális ember, ehhez nem kell pénz, ész annál inkább. Jobban meg fognak becsülni azok, akiknek számít a véleménye. Egyébként olcsó turkálókból, piacokról is leht jó ruhákat szerezni.
2011. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

a legolcsóbban turiból. én mindenem ott veszem gyakorlatilag fillérekből. én nem restellek bemenni a leglepukkantabbakba sem bemenni, ott is szoktam nagyon jó dolgokat találni. általában a kiló áras éri meg a legjobban. anyuddal menjetek, mi is anyuval járunk, tök jó program :D

és hidd el, ugyanazt fogod ott találni, amit a gazdag lányok a h&m-ben és hasonló helyeken vesznek :D

2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Maradj hű önmagadhoz egy turkáloban is nagyon jó cucokat lehet elkapni ne utánoz másokat olyat vegyél ami tetszik és amiben jól érzed magad.
2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen furának tűnik a javaslatom, de keress magadnak egy jó turkálót. Gyakran szemezgess. Ha megismernek, szólnak is, ha klassz darabok érkeznek. Innen tudsz a legolcsóbban trendin öltözködni. Új holmikkal is találkozol bőven.
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia !


Hidd el nem kell ahhoz sok pénz hogy klassz cuccaid lehessenek! Először is biztosan van felétek is second-hand bolt avagy turkáló. Olyan kincsekre talál itt az ember néha hogy eldobja a haját! Az a lényeg hogy lásd meg mindenben a potenciált! Pl. ha találsz egy túlméretezett kötött pulcsit amit első ránézésre még a nagyid se venne fel, gondold végig hogy esetleg ha feltűrd az ujját, aláveszel egy cicanadrágot, és a derekára teszel egy övet mennyivel másképp fog kinézni!

Más alternatíva ha a meglevő cuccaidat alakítod át, pl ha van fiú testvéred és megunta pár pólóját, ha ügyesen nyiszálod őket tök klassz csónaknyakú oversize felsőket csinálhatsz magadnak!


Igaziból... használd a fantáziád ;)

2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
81%
Fedezd fel a lakhelyetek közelében lévő turkálókat és főleg az angol turikat keresd. Itt is azokon a napokon kellene vásárolnod, amikor váltás előtt állnak, mert akkor leértékelik a bennlévő árukészletet. A váltás előtt utolsó napokon vannak olyan napok, amikor pl. már csak 300 Ft minden egyes darab. Jó ízléssel kell megtalálnod a hozzád illő színeket, fazonokat. Lehet, nagyon jó holmikat találni itt, de jól nézd meg, hogy ne legyenek foltosak vagy szakadtak a ruhák. Egyébként a stílus az ember maga.
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy az osztálytársaim is kőgazdagok és a midneféle Pull and Bear-ös,h&M-es,Stradyvariusos cuccaikkal extra menők,és kiröhögnének piacos ruhában


Olvasottnak tartanak,meg műveltnek,de ezzel már kitűnök a tömegből.Én az öltözékemmel is ki szeretnék!


a turi jó ötlet,köszi

2011. okt. 4. 19:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

jó turi, ahová jó sokszor betérsz ;) - ha összehaverkodsz az eladókkal, akkor ehet félre is tesznek neked ruhát, ha érkezik olyasmi, ami a te stílusod


+ ebay/teszvesz/vatera ;)

2011. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van,a turiban a piacon és a kínaiban is már ugyanolyan ruhákat lehet kapni,mint a butikokban csak márkajelzés nélkül.

Nézz körül vaterán,expresszen.

És újítsd fel a meglévő ruháidat.Gyöngyöket,szalagokat varrhatsz rá, strasszokat vasalhatsz rá,hypoval mintát rajzolhatsz bele...

2011. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!