Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék stílusos kevés...

Hogy lehetnék stílusos kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Az gimim szörnyen elit,Debrecen egyik legjobbja(Ady Endre Gimnázium),és tele van csinosabbnál-csinosabban öltözködő lányokkal,akik természetesen kő gazdagok( a hetedik-nyolcadik évfolyamon is vannak lányok,akik szörnyen jól öltözködnek,meg stílusosan,de egyáltalán nem kihívóan).

Az én családom nem engedheti meg magának azt,hogy majd amikor én gondolok egyet bemegyek a jobbnál-jobb butikokba,és vásárolok ilyen-olyan drága holmit,ezért nagyon kilógok a sorból a BÉNA ruháimmal.Hogy lehetnék stílusos,viszonylag kevés pénzből?


2011. okt. 4. 19:26
1 2
 11/18 anonim válasza:
89%
turkálón kívül,keresheted a leértékelt cuccokat..én is mindig keresem az akciókat:)
2011. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

én már találtam majdnem vadi új Karen Millen ruhát is turiban, kár hogy 2 számmal kisebb volt :(((


de Zara, Next, George - az angol turikban rendszeresen van címkés vagy feltűnően vadonat új ezekből a márkákból

2011. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm kizárólag turkálóból öltözködik, és úgy néz ki, mintha most jött volna le a kifutóról :) Mondjuk neki amúgy is topmodell alakja van.

Én is járok turizni, plusz egy csomó jó göncöt az ebay-ről veszek, rendszerint meg is dicsér mindenki, hogy csinos vagyok.

Pont ma néztem a Tesco-ban, hogy egy fölső 4000 forint. Nooooormális??? És még csak nem is valami hű de márkás cucc, azért na, mégis csak egy Tesco-ról beszélünk. Ennyiért az Ebay-en veszek 5, jobb esetben 6 fölsőt, ráadásul olyanokat, amik nem jönnek szembe velem az utcán.

2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

A turikban, főleg az angol turikban nagyon sok holmi márkás... Sőt, még vadiújakat is lehet kifogni (én is épp múltkor vettem egy inget, még rajta lógott a címke és az eredeti ár, fontban... Átszámoltam és kb. 10ezer ft volt az eredeti ára. Én meg megkaptam 700-ért...)


Őszintén szólva, ha havi 1millát keresnék, akkor is turiba mennék először, ha ruhavásárlásról van szó. Igaz, nadrágot én ott még nem találtam tetszőt, de felsőket, inget, kabátot érdemes ilyen helyeken venni.

2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok turkálóba (mert nincs jó felénk és ami van az vállfás drága-nincs is türelmem hozzá)


Én amit ajánlok: teszvesz-vatera. Ki lehet fogni nagyon sok új-újszerű darabot viszonylag olcsón is, csak azért résen kell lenni.


Én sem vagyok gazdag. Én az akciókor vásárolok be rendesen. Lehet nem nagy szám egyeseknek. Én szeretem a New Yorkert, mert minden ott vásárolt ruhám nem kopott, nem foszlott, stb.

Vettem ott cipőt 290Ft-ért, 890Ft-ért 1490Ft-ért

pólók akciósan 290-1490ft, legutóbb műbőr kabátot vettem 14ezer helyett 2990ft-ért, nyári egyberuhát 1490ft-ért.

H&M-ben is vannak olcsóbb dolgok+még akciókor, esetleg tally weijl, pimkie vagy talán bershka ahol még sok akció szokott lenni. Eredeti áron én sem venném meg sokszor, de ilyen akciókor simán.


De pl mindegy hogy turiban vagy akciókor vásárolsz, de könnyen feldobhatod egy sállal, nyakláncal, stb...

Tescoban az F&F nem nagy szám eredeti áron, de akciósan ott is megéri egy két dolog.

2011. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De nekem jelenleg olyan szinten nincs pénzem(anyuékat meg nem szeretném lehúzni),hogy visszateszek egy négyezer forintos pulóvert...


KÖSZÖNÖM MINDENKI VÁLASZÁT

2011. okt. 4. 20:30
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el spórolni. vagy nem tudom milyen a helyzet, de ha nincs más amit szeretnél nagyon és annyi még belefér, akkor pl karácsonyra vagy szülinapra ilyesmi dolgot kérj.


Én sem sok pénzből vagyok el, de pl nem 1 doboz cigire költöm, vagy nem más hülyeségre, hanem minden kis pénzem félrerakom. nem sok így se, de pár ruhára elég évszakonként. vagy akciókor...

2011. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Négyezerért én se vennék pulóvert :)

Mondom, nézz szét turiban, párszáz forintért vehetsz egy csomó mindent. Legutóbb kb. 500 forintból vettem bálásban egy Lonsdale pulcsit, meg két ujjatlan felsőt.

2011. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!