Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek stílusos?

Hogy legyek stílusos?

Figyelt kérdés
16/L
2011. okt. 23. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

-csőnaci,karcsúsított pólók,toppok,pulcsik

-ápolt,rendezett,formára vágott haj

-divatos cipő,csizma

-esetleg:körömlakk,szemcerka,alapozó/púder/korrektor,szempillaspirál,szájfény/ajakápoló(inkább ajakápoló)

2011. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
1. válaszoló! Szerintem az, hogy 16 évesen ennyi sminket ajánlasz neki... nem a sminktől lesz valaki stílusos. Amúgy kérdezőnek: találd meg magad, találd meg az imidzsed. Hozd össze a belsőd a külsőddel.
2011. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
ugg csizma (írd be gógléba), szövetkabát, kockás, színes sálak, csőnadrág, szemtussal kihúzod a szemed, és már úgy is ól tudsz kinézni. ha nem olyan csúnya az arcod, pl nem pattanásos, akkor alapozó nem kell. meg cipzáros pulcsik, garbók, kötött felsők.
2011. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy ha nagyobb városban laksz, bemész egy newyorkerbe, c&a ba, vagy zara ba, akkor ott csak stílusos ruhát kapsz.
2011. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
formas szemoldokokt kihagytatok :)
2011. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

stylist vagyok segítek neked ha szeretnéd

írj privibe

2011. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

először is nem azt mondtam,hogy sminkelje magát,hanem azt,hogy ESETLEG sminkelheti magát ha szeretné,és ez nemsok smink,tulajdonképpen az ajakápoló nem smink,csak jót tesz, púdert.alapozót ilyesmit meg csak akkor kell ha problémás a bőre....a szemcerka és a spirál meg szerintem bőven belefér ezért nem kéne leszavazni,amúgy meg 16 évesen a legtöbb lány sminkel,sőt van olyan aki 12-13 évesen kezdi,szerintem ennyi belefér 16 évesen ha jól érzi magát...

2011. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A stílusos nem ugyanaz mint a divatos.

Nézegess divat stílusokat, vagy nézd meg, hogy öltözik a kedvenc sztárod, (színész, énekes, bárki), milyen zenéket hallgatsz, és azon is gondolkozz mik a kedvenc ruhadarabjaid, miben érzed kényelmesen magad, vagy ki az akinek a ruháit szeretnéd viselni, akinek a bőrébe bújnál.

Ez lassú folyamat.

2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem valaki pont nem attól stílusos, hogy a divatot majmolja... mert mindenki olyat hord. Az nem a saját stílusa, hanem mindenkié.
2014. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!