Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz nagyon...

Szerintetek is gáz nagyon amit csináltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok szekszárdról.

Ma reggel nem találtam boxert a szekrényembe ezért felhúztama nővérem tangáját és tesi órán mikor öltöztünk át én ezt elfelejtettem.Mindenki rajtam röhögött és most az egész iskola azt beszéli,hogy meleg vagyok,pedig nem!Ráadásul az a tanga rózsaszín volt.


2011. márc. 23. 12:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... xD Egy hétig rá sem nézek az oldalra, és ennyi válasz jött már erre a kérdésre?! Nagyon lol! xD

Szerintem is kamu egyébként... (én már írtam az első oldalon, és számon kértem, hogy csak egy boxere van-e)

Összefoglalva az eddigieket:

- Szóval 6 boxer 2 nap alatt: ez már alapból gáz, én két nap alatt két bugyit használok el...

- "a másik három meg kitudja hol a szobámba a padlón" Ha kidobnál mindent a szennyes tartóba, akkor anyukádnak is feltűnik, hogy sok a szennyes, és valószínű kimosta volna. Azt el sem merem képzelni, hogy ha a fele alsód (ami szintén lol, hogy össz-vissz van 6 db, mikor 1000 Ft-ért lehet kapni 7 darabosat az Aldiban) a szobád padlóján van, akkor amellett hány póló meg gatya van még. Biztos megterhelő elvinni a fürdőszobáig.

- Ha látod, hogy nincs több, akkor fogsz egyet a kis kacsódba, forró vizet töltesz a mosdóba meg egy cseppnyi mosószert, és kimosod a kis kezeiddel. Jól kicsavarod, és előveszel egy tetves hajszárítót, amivel megszárítod 10 perc alatt.

- Anyuka + nővér: igen, biztos, hogy van normál bugyijuk is, és ha már nem mosod ki, akkor legalább nézd meg, mit veszel ki a fiókból. Ha megnézted volna, biztos akadt volna legalább egy teljesen fehér vagy teljesen fekete bugyi, ami egy átöltözésnél senkinek nem tűnt volna fel, hogy az női, de nem baj.

- Épeszű férfiember akkor sem vesz fel tangát (nőit), ha AK47-est tartanak a fejéhez. Erre másnap nem mész suliba. Ha arra nem vagy képes, hogy kimoss egyet, akkor aznap nem kellett volna bemenni. Ha kimosod, késel fél órát... Egyszerűbb lett volna...

2011. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam,de énnekem fogadásban vesztettem és egy tök szexi,pont rám való melltartót kellet felvennem+ egy fekete tangát arany sexy bitch felirattal.Pont volt tesióra aznap,de nekem volt annyi eszem,hogy kimentem a wc-re átöltözni,mondjuk fehér pólón kicsit átlátszott a pánt,meg tanítás közben a csípőnaciból kicsit kilátszott a tanga,de szerintem nem vették észre!


16F

2011. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!