Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz nagyon...

Szerintetek is gáz nagyon amit csináltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok szekszárdról.

Ma reggel nem találtam boxert a szekrényembe ezért felhúztama nővérem tangáját és tesi órán mikor öltöztünk át én ezt elfelejtettem.Mindenki rajtam röhögött és most az egész iskola azt beszéli,hogy meleg vagyok,pedig nem!Ráadásul az a tanga rózsaszín volt.


2011. márc. 23. 12:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Menj kollégiumos suliba. Akkor nem gond a szüleid munkája se.

(szerintem igenis sok tini szokott itt kockulni. xD)

2011. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Eléggé kamunak tűnik, bár kitudja, nagy az isten latkertje.

Csak azt nem értem hogy ha még is igaz, akkor hogy a f@szba fért el a p*csöd egy tangában?Na meg nem azért, de ha ilyen problémám lenne akkor inkább kiszednék a szennyesből egy használt boxert minthogy felhúzzam a nővérem rózsaszín tangáját:D

2011. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
ne hidd hogy olyan kicsi volt az a tanga,még kényelmes is volt.Én a nővéremnél azért jóval soványabb vagyok és gondolom ezért stimmelt a méret.
2011. márc. 23. 15:14
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átlátszóan kamu... XD

Amúgy meg normális embernek legalább két hétre való alsóneműje kell legyen, vagy ti két gatyát mostok összesen egyszerre, pazarló dögök?!

Minden csajnak van nem tanga bugyija is sztem, ha más nem nagymamától kapottak, stb, főleg, ha tesódnak akkora valaga van, hogy a tangája nem csinálta ki a golyóidat... akkor sztem nem kéne inkább erőltetnie neki se... XD És bocs, de ha gondolkodás nélkül felveszel egy rózsaszín tangát, akkor tényleg nincs veled minden rendben. xD

Megnyugtatlak, az egész város, sőt ennek hála az egész ország tudni fogja (ezen az oldalon csak unatkozó kismamák, meg tinik vannak am, szólok), és azzal, hogy otthon maradtál... még meg se tudod magad védeni és elismerted a kudarcot. Gratulálok.

2011. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

utólsó!

Hogy lehetsz ennyire rosszindulatú???

Egy szemét ember vagy!

2011. márc. 23. 15:40
 26/42 anonim ***** válasza:
Csak őszinte. (nem az utolsó vagyok)
2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Imádok ezen az oldalon olvasgatni, mindig jókat lehet nevetni!:D
2011. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ez sztem is kamu! ha elfogyott az alsógatyád mért nem kértél inkább mondjuk apukádtól pl? ha viszont valóban igaz akkor nincs más megoldás, mint felvállalni, hogy igen egy idióta vagy, vagy kollégium. más megoldás nincs.
2011. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
sztem pár hét és elfelejtik, addif meg ne foglakozz velük.:) 15/L
2011. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
nincs apukám :S
2011. márc. 23. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!