Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit rosszul csináltam a...

Valamit rosszul csináltam a ricinus olajos hajpakolásban?!

Figyelt kérdés
ma csináltam meg elöször a pakolást, mert annyi jót hallottam róla. 1evökanál ricinus és 2evökanál olivaolajat kicsit megmelegítettem, felvittem a hajamra, bebugyoláltam, hogy jó melegen tartsam, de amint elkezdtem mosni a hajam tonnaszámra hullottak ki a hajam... valamit rosszul csináltam?!:s kérlek segítsetek! elöre is köszi:)
2011. szept. 5. 22:43
 1/6 cherry. ***** válasza:
65%
Ez a "normális".
2011. szept. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez normális! A ragacsos olaj kihúzza a gyenge hajszálakat is, amik előbb utóbb úgyis kihullanának. Egy idő után ez el fog múlni :) Legalábbis nekem elmúlt 4-5 pakolás után.
2011. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nagy tévhit, hogy a ricinusolaj jó a hajnak! A töredezett hajon segít, ami hosszabbnak látszik, mivel egészséges, de semmi több, sőt eltömíti a hajhagymákat, amitől évek múlva lesz bajod. Kitalálta ezt a baromságot az egyik marha, a többi meg keni a haját ezzel a zsíros ragaccsal.
2011. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! csak nem kopaszodom meg.. :S:DD
2011. szept. 6. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Én 3 hónapig használtam és végig nagyon hullott a hajam tőle. És semmivel nem nőtt gyorsabban. Miután abbahagytam, rá 2-3 hónapra elkezdett visszanőni az új haj a kihullott helyett és nagyon hülyén néztem ki. Mindenhol kiálltak a kicsi hajszálak a fejemből, amik aztán összeálltak tincsekké ahogy nőttek. Nem győztem lesimítgatni meg lakkozni.

Direkt azért próbáltam ki, mert mindenki meg volt őrülve érte, én meg gondoltam, hogy úgysem használ, na majd kipróbálom és "tudományos kísérletként" álltam neki. Egyébként Amerikában is használják, tuti onnan szivárgott át a mítosza. Ők viszont jamaikai fekete ricinus olajat használnak, nem sok eredménnyel...

2011. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én még azon lepődtem meg, hogy mindenki írta, hogy mennyire selymes, puha és fényes lett tőle a haja.... na nekem kb. ugyanolyan száraz és sprőd maradt a hajam..sőőt...
2011. szept. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!