Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én csináltam valamit rosszúl?

Én csináltam valamit rosszúl?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam szoliba, fehér a böröm ezért a csaj azt mondta a fekvőbe menjek 3 perce. mutatta hogy zárjam le befeküdtem bezártam a szolitetejét bekapcsolta a gépet. eltelt 3 perc kiszáltam semmi szin, mondta hogy majd késöbb jön ki a szín de semmi nem látszik rajtam.
2011. máj. 20. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

még 1-2 alkalom kell, mire látsz változást.

Van akinek az első után már meglátszik van akinek nem. Bőrtípustól függ. Nekem is csak a 3. után kezd látszani kb.

De több időre nem menj, mint 3 perc, mert megégsz. Ha kezd egy kis színed lenni, akkor már növelheted az időt:)

2011. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztmondta a csaj hogy maradjunk a 3 percnél majd mondja mikor emeljük
2011. máj. 20. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor jó:) legyél türelemmel, mondom még 1-2 alkalom és látni fogod a változást
2011. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. csak olyan rosz ilyen melegben meg márm indjárt itt a nyár olyan fehérnek lenni
2011. máj. 20. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen:) Ismerős a helyzet, én is fehér bőrű vagyok, de hetente elmész 2szer 3 percre (nem agymást követő napokon) és gyorsan látszani fog, hogy barnább vagy
2011. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
holnap megyek megint 3 percre.
2011. máj. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!