Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás-én csináltam vmit...

Gyantázás-én csináltam vmit rosszul? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap vettem ilyen görgős gyantaszettet, melegvízbe melegítettem, azt írta úgyis lehet. Aztán pedig nem tépte ki a szőrt csak pár szálat. Pedig erősen, és határozott mozdulattal húztam le a csíkot, ellenkező irányba mint ahogy a szőr nő. :S :S Bennem van a hiba, vagy a gyanta vot rossz minőségű (X-Epil amúgy:S)
2009. aug. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
mekora szőrrel probáltad? lehet, h tul röviddel!!
2009. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
min. 3-5-6 mm a legjobb..
2009. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyanta nem volt elég meleg. Én vettem egy gyanta melegítőt is, ez 7000 volt kb, és az 20 perc alatt felmelegíti. Egyre figyelj, ne melegítsd soha mikróban, mert nagyon baleset veszélyes!
2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elég meleg (folyós) volt a gyanta?

Amúgy én régen jártam úgy cukorgyantával, hogy ott maradt a lábamon, fél flakon olaj kellett, hogy leszedjem, szó szerint. Ja, és a patronban meg kikristályosodott a gyanta, és csörgött. Hát kidobtam. Azóta kitanultam a kozmetikus szakmát, és mostmár jól megnézem, mit veszek.

Még egy verzió. Ha felkented, rögtön lehúztad? Ha sokat vársz, ráhűl a bőrre, és akkor sem tudod lehúzni.

Tulajdonképpen a gyanta lejött tépéskor a bőrödről, vagy ottmaradt? Ha lejött, akkor érthetetlen számomra, hogy miért nem tépte ki. Elég hosszú volt a szőrszál (hány mm)?

2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a lábamon lehet rövid volt, mert csak 2 mm kb, de a karomon viszont volt 5-6 is és ott sem szedte le :S Amúgy a gyantát leszedte a bőrömről, csak a szélén maradt kis csík :/
2009. aug. 2. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem meleg eléggé a gyanta akkor nem is lehet kenni rendesen mert nem fordul a görgő, lehet nem simítottad rá eléggé a lehúzó csíkot. Lapogasd rá rendesen várj egy picit hagy hűljön kicsit a gyanta és utána rántsd le.
2009. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!