Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz nagyon...

Szerintetek is gáz nagyon amit csináltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok szekszárdról.

Ma reggel nem találtam boxert a szekrényembe ezért felhúztama nővérem tangáját és tesi órán mikor öltöztünk át én ezt elfelejtettem.Mindenki rajtam röhögött és most az egész iskola azt beszéli,hogy meleg vagyok,pedig nem!Ráadásul az a tanga rózsaszín volt.


2011. márc. 23. 12:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
most derült ki hogy ez tuti fake!!! azt mondtad a szüleid. tehát van apukád. aztán később kijelented, hogy nincs apukád. legalább ne mondj önmagadnak ellent. hűűűlyegyerek.
2011. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

basszus ez kemény hogy kiforgatod a szavaimat.Mi a Fa*sz van ha nem hiszed el akkor ne irjá bammeg me lerugom az arcodat:@.

Igen többeszámba irtam mert anyám meg apám elváltak de én a nnővéremmel anyával maradtunk(dönthettünk) és mivel apámé volt a ház nekünk el kellett költözzünk mamámékhoz.

nem kéne a szavaimat kiforgatni kivagy te?semi közöd a magán életemhez.A kérdésre válaszolj vagy fogd be a po*fád

2011. márc. 23. 17:08
 33/42 anonim ***** válasza:

oké, ha nem kamuzol és b*zi sem vagy, akkor elárulnád miért pont egy rózsaszínt és miért pont tangát választottál? minden nőnek van normál vagy legalább franciabugyija... meg nem csak rózsaszín, főleg ha már nem is kis tini...

vagy ott van anyukád, akinek már fix hogy van normál bugyija. de neeem, te egy rózsaszín tangát vettél fel. miért is?? őszintén!

2011. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
oszt az mér volt lényeges, hogy Szekszárdrú kamuzol?:D
2011. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
csak kivettem egyet a nővérem fiókjából.És most ugyanannyira géz sztem mint a normál női bugyi!
2011. márc. 23. 17:33
 36/42 anonim válasza:

Válts sulitxD

De szerintem ez nem igaz:)

És elég sok tini jár idexDD

12/L

2011. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Én inkább alsó nélkül mentem volna. Szerintem a suli váltás megfontolandó, mert hogy ez el fog terjedni az egész suliban, az tuti. :)
2011. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
jaj de kemény vagy. összevissza beszélsz.. és még ugatsz. holott egy mocskos csíra b*zi vagy. és igen! NAGYON gáz amit csináltál.. (feltéve, ha egyáltalán megtetted..)
2011. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
kamu..fake....ha ez igaz, arra nem lehet mit írni basszus
2011. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

sztem hülye mondás, de itt most alkalmazható:


" nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés"

2011. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!