Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz nagyon...

Szerintetek is gáz nagyon amit csináltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok szekszárdról.

Ma reggel nem találtam boxert a szekrényembe ezért felhúztama nővérem tangáját és tesi órán mikor öltöztünk át én ezt elfelejtettem.Mindenki rajtam röhögött és most az egész iskola azt beszéli,hogy meleg vagyok,pedig nem!Ráadásul az a tanga rózsaszín volt.


2011. márc. 23. 12:25
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Képzeld nem egy boxerem van és hallottam a mosásról.Van kb 5-6 boxerem és azok közül mind épp a mosásba volt mert az anya két napig nem mosott, így összegyülemlett a szennyesbe.
2011. márc. 23. 13:17
 12/42 anonim ***** válasza:
két nap alatt a 6...? mind1. szerintem irány budapest. ott max melegnek néznek, de elfelejtik az ilyeneket. :P
2011. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

hát ilyen a dögölj meg jhon tuckerben volt xD, de próbálj meg bemenni suliba jövőhéten, ha nem marad abba a piszkálódás válts iskolát, de ha poénnak fognád fel, akkor már rég senki nem foglalkozna vele

amúgy milyen iskola? gimi vagy általános??

2011. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, látom, h 17 vagy akkor csak gimi lehet
2011. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor nagyon gáz :D
2011. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

6 boxert elhasznál 2 nap alatt

pont rózsaszín tangát vesz fel

ezt természetesen el is felejti...mert ez annyira normális

arra nem gondolt hogy esetleg a szennyesből kiemel egyet, hiszen annyira koszos nem lehet ha 3at is felvett egy nap.


és akkor azt mondja ez mind igaz...na menj már, máskor jobban gondold végig a hülyeségedet.

2011. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
igen 2 nap alatt 6-ot és abbol 3 volt a szennyesbe a másik három meg kitudja hol a szobámba a padlón.Ne akarjatok légyszives okosabbak lenni itt nem az a lényeg hogy hányat használtam el két nap alatt.Mindenkit csak ez érdekel???Nem ez volt a kérdésem.Mind1 majd valahogy megoldom a problémámat egyedül ha ti nem tudtok normális válaszokat adni.
2011. márc. 23. 14:45
 18/42 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, akkor még erre az oldalra sem mertél volana írni, hiszen elég egyedi eset ahoz hogy ne legyen összekeverhető máséval, ergo feismernek, és még jobban cikiznek hogy egyátalán felmerült benned a kérdés hogy gáz-e.

Viszont ha tényleg igaz, akkor valószínűleg nem csak az iskolád, hanem az egész megye tudni fog az esetről :))Azt javaslom menj onnan jó messzire.

2011. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
jójó, hiszek neked, akkor pedig tényleg meleg vagy, mert normális pasi nem vett volna fel ilyesmit. jól gondolják, ne titkold tovább, vállald fel nyugodtan, biztos megértik.
2011. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Elköltözni nem tudunk mert a szüleim ilyen dolog miatt nem hagyják itt a munkahelyüket stb., de talán ha átmegyek másik suliba ott nem fogják tudni.

És nem félek,hogy bárki is meglátná ezt a kérdést mert nemhiszem ,hogy olyan sokan használják tinédzserek ezt az oldalt

2011. márc. 23. 14:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!