Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Mit ne vegyél fel"?

"Mit ne vegyél fel"?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen műsor a Travel and Living csatornán. Szerintetek Magyarországon hogyan lehetne kialakítani az embernek a stílusát, hogy legyen megjelenése, s ne olvadjon bele a környezetbe. Hol lehet igényes, jó minőségű és szabású ruhákat venni Pesten? Mi illik és mi nem egy irodai munkahelyre, ha nem különösen öltözködő, hanem stílusos akar lenni az ember?

Minden vélemény, meglátás érdekel, akinek véleménye van az öltözködési szokásokról.


2011. febr. 3. 10:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a 82%-os vagyok.

Szerintem nem baj ha egyszínű a felső, csak azt is fel kell dobni valamivel. Nyaklánc, kitűző, vagy nagyobb fülbevalót kell felvenni hozzájuk, hogy kiegészítse a felsőt, vagy egy jó kis karkötő, esetleg sálat. Ma is néztem egy részt, és nem a stílusát hanem az egyediségét veszik el az embernek, uniformizálják, az ilyen számomra egyszerű ruhákkal. Ellenben szeretem amikor egymáshoz első ránézésre nem illő színeket válogatnak össze, az tényleg sokat dob a szetten.

[link] itt kísérletezhetsz, a színekkel fazonokkal, jó kis oldal.

2011. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!