Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párod beleszól hogy milyen...

Párod beleszól hogy milyen felsőt/nadrágot vegyél?

Figyelt kérdés
pl.:Ha neked tetszik egy felső,de neki nem,akkor te azt megveszed?
2011. aug. 9. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólna bele? Nem neki kell felvennie.

Általában tetszik a páromnak ahogy öltözök. Fordítva már nem igaz, mert nekem nem tetszik hogy mindig egyszínű ing+farmer van rajta, de nem szólok semmit mert az ő döntése.

2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk együtt vásárolni, de egyébként nem érdekli, milyen ruhát veszek. Ha tetszik neki valami rajtam, azt megjegyzi, úgyhogy nagyjából tudom, mijen ruhák jönnek be neki.
2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól különösebben bele. Általában elmondja a véleményét, és a legtöbb esetben hallgatok is rá. Havonta-kéthavonta egyszer elmegyünk együtt vásárolni. Van, hogy nem tetszik egy felső neki, akkor azt megjegyzi, és ugyanígy fordítva is. Ettől függetlenül volt már olyan, hogy azt mondta egy szoknyára, hogy nem tetszik neki, én mégis megvettem. Később aztán megszerette ő is. Legtöbbször azért egyedül/barátnőkkel járok vásárolni. Pasival mindig nehéz (nekem)! :D
2011. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szól bele. Elmondja a véleményét, aztán én vagy aszerint döntök vagy nem :P Attól függ nekem mennyire tetszik az adott darab :)
2011. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beleszólna, nem lenne a párom. :D Azt veszem fel, ami nekem tetszik. Tudom, hogy neki nem éppen jönnek be a ruháim, szóval néha finomítok kicsit a dolgon.
2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nincs barátom, de az exemben az idegesített, hogy akármi volt rajtam mindig bejött neki. Tudom, hogy furán hangzik, de lehetett volna kritikusabb is.

Lehet, hogy furcsa, de én vagy egyedül, vagy anyukámmal, vagy a fiúhaverjaimmal járok vásárolni :D Van egy srác, akivel együtt nőttünk fel, nagyon jó barátok vagyunk és vele szeretek vásárolni, mert lazán megmondja, hogy jó-e vagy sem :)

2011. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!