Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Műbőr vagy bőr? Mivel lehet...

Műbőr vagy bőr? Mivel lehet bizonyítani hogy igazi bőr e a ciőm vagy egyéb kiegészitöm?

Figyelt kérdés
Igaz az hogyha a műbőr dolgainkat egy gyujtval égetjük akkor elkezd olvadni és büdös lesz de ha igazi bőr akkor smemi változás nem lesz?Szeretnék egy bőr cipöt venni de nem tudja az elado sem hogy ezzel a probával bizonyitható e.
2011. jan. 30. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne pirózz a cipőboltban! :D

A címkéjén, dobozán mindig fel van tüntetve, milyen anyagból készült, ha mégsem vagy benne biztos, nézd meg a "hasadékát", hátulját, ne ott, ahol sima, tehát a küldeje. Ha pontok vannak benne kettesével, vagy hármasával akkor bőr (ezek a szőrtüszők), ha nincs, akkor műbőr.


Ezt a tippet egy bőrdíszműves adta. szóval így van. :)

2011. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok még

Szóval, amúgy már a szagáról is meg lehet állapítani, hogy finom bőrillata van, vagy műanyagszaga.

2011. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hőre a műbőr ráncosodik, a valódi meg nem.

Az eladó nem tudja, ajaj, milyen bolt az? Azért szemre és tapintásra is van különbség, a bőr, és műbőr között.

A bőrjelzés nincsen benne?

2011. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor a hőteszt is jó.Amúgy Vaterán néztem ezt a cipőt. Azt írta hogy műbőr de rákérdeztem és mondta hogy ő sem tudja igazából de megégette és semmi elváltozás nem volt. Elég megbízható amúgy mert vettem már tőle egy jó cipőt. Igy nem tudom érdemes e megvannam. De jol néz ki ezek ellenére is.
2011. jan. 30. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!