Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek elég lenne...

Lányok! Nektek elég lenne ennyi havonta?

Figyelt kérdés

20év körüli lányokhoz szólna a kérdésem.

Nektek elég lenne havonta 14 ezer forint ha kell venned:Parfüm,smink,ruha,ciő,hajfesték meg ha estleg elszakad a táskád és uj kell,stb.?

Lényegtelen miért kérdezem,ebbe most ne menjünk bele:)


2011. jan. 26. 17:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

epilátor tényleg nagyon jó befektetés, ha saját magad fested a hajad az kb 1000-1500 ft... a parfümöt én ugy oldom meg, hogy hétköznap használok egy olcsobbat (1000ft vagy még olcsobb) vagy spray...csak ha megyek valahova, ami olyan is akkor használom a drága parfümöt...alapozó nem baj ha drágább és 2000ért veszed, ezek a jó minőségűek...balzsam gondolom, hogy havonta veszel...ki lehet jönni...bár úgy nehéz, hogy mellette buli meg ilyenek:) én 30ból jövök ki, és minden alkalommal veszek magamnak vmi rucit, plusz ugye minden női csodaszert magamnak állok, és még a buli meg a sok egyéb költség...:) hát, lehet, hogy valamiről le kell mondanod:)

22L

2011. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sminket soha nem veszek, nagy ritkán használok szempillaspirál azt heló. Meg még vannak régebbről vagy ajándékból. Parfümöket is úgy kapok (de csak kicsiket, mégis elég..)

Cipőt akkor veszek, ha szükségem van rá.. de akkor jó minőségűt és bőrt.. Ugyanez táskánál. Nem szoktak szétmenni a dolgaim, mert nem gagyi egyszer használatosak.

De a netnek és turiknak köszönhetően minden ruhaneműm meg tudom oldani 1-2000 ft-ból, és mind strapabíró. Rendes boltban nem is vásárolok.

Szóval nekem az ilyen cicomákra havi szinten max 2-3000 ft-om megy el. És nem is akarok többet költeni, kell a pénz sokkal fontosabb dolgokra.

23L

2011. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha ezt mindet meg kellene vennem, akkor valószínű, hogy nem lenne elég, de ezek közül legfeljebb ruhát veszek havonta... parfüm nekem egy évig minimum kitart, sminkcuccok is (kivéve alapozó), hajamat nem festem, cipőt és táskát se veszek minden hónapban újat... Úgyhogy saját beosztásom szerint több mint elég is lenne :)
2011. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!