Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek elég lenne...

Lányok! Nektek elég lenne ennyi havonta?

Figyelt kérdés

20év körüli lányokhoz szólna a kérdésem.

Nektek elég lenne havonta 14 ezer forint ha kell venned:Parfüm,smink,ruha,ciő,hajfesték meg ha estleg elszakad a táskád és uj kell,stb.?

Lényegtelen miért kérdezem,ebbe most ne menjünk bele:)


2011. jan. 26. 17:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Akkor én rontok el valamit:D(Vagy szimplán rossz a felfogásom)

Bár mondjuk alapból az alapozó 2000ft(olcsóbbal is kisérleteztem,de nem jött össze)hajfesték:1000

parfüm:5000 mellé még veszek egy új nadrágot(6000)

és ki is merültem....

Az apróságokról nem is beszélve.Lehet az a baj,mindíg találok valamit ami "kihagyhatatlan":)

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. jan. 26. 18:09
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ hová készülsz és mit szeretnél tanulni?Mert ha Magyarországon szeretnél elhelyezkedni és esetleg a főiskolai tanulmányaidra gyűjtögetsz,akkor az sajnos nagy valószínűséggel semmilyen távon nem térül meg.
2011. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék ha ennyit tudnék ilyenekre fordítani. Már ne is haragudj, de nekem is 5000 Ft-os parfümöm van de nem veszek havonta és úgy hogy minden nap használom bőven kitart egy évig:S Nadrágot sem veszek minden egyes hónapban, és valóban drága a smink de bőven elég 3-4 havononta venni alapozót.


L/19

2011. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Még hogy elég??? Én 20.000 ft-ból eszem, bulizom, szórakozom (mozi pl.), veszek varrnivaló ruhára anyagot (készen nem vásárolok, esetleg néha kiegészítőket turiban), sminkem kb. 3 évente 1x fogy el (csak szempillaspirált használok hétköznap), parfümből meg már annyim van ajándékokból, hogy idejét sem tudom, mikor kellett magamnak venni. Hajfesték 2.500.Cipő...félévente 1x, de akkor jó minőségű. Szóval igen, bőven elég nekem, még sok is. Minőségi cuccokat kell vásárolni ruhából(anyagból:)), cipőből, amik strapabíróak, nem mennek könnyen tönkre, és máris megoldható a dolog, bőven.
2011. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nekem a parfüm 1hónapig tart csak:S Tudom,nem kell annyit fújni,de imádom:)Az alapozóba igazad van,de mindíg van valami ami elfogy és pótolni kell.(Borotva,hajbalzsam,dezodor stb.)

Igen,azért ennyiből szeretnék megélni,mert a többit elrakom.

Na de ha Ti megoldjátok akkor valahogy csak sikerül nekem is.

2011. jan. 26. 18:43
 16/23 A kérdező kommentje:

Persze a szórakozásra is ebből megy(Bár ritkán járok),ebből veszek suliba enni(ha reggel nincs időm pakolni.Ez ritkán van)Van ,hogy mgkívánok egy sajtburgert vagy hasonlót,azt is ebből fizetem.

Igazából arra elég is lenne amit írtam,csak rossz,hogy hónap vége felé mondjuk kiesik a szemem a fent említett sajtburgerért,de nem engedhetem meg magamnak.(Tudom ez már lassan luxuscikk,de a hasam a gyengém:D)

Köszi mégegyszer mindenkinek!

2011. jan. 26. 18:47
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet, de ez a második diplomám lesz már, és szerencsére elég megbecsült szakma, akár külföldön, akár itthon:)
2011. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Úristen egy hónap alatt elhasználsz egy doboz parfümöt?:D Nem vagy semmi, nem sok az egy kicsit?:D


Egyébként pl borotvák helyett vegyél epilátort. Egyszeri beruházás de megéri:)

2011. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hajaj, boldog lennék ennyivel. :D De mivel anyámék pénzelnek, nincs pofám ilyenekre is kérni, munka meg nyista... :/

Parfümből ha olyat használsz, ami minőségi és tartós az illata, akkor nem kell napi 6szor fújni, ha meg jó fajtát fogyesztasz el ennyi idő alatt... hát nem lennék a közeledben... a kevesebb néha több... ^^"

Ruha... hát ritkán is találok olyat, ami tetszene, jó és megfizethető, néha turi. Hajamat nem festetem, nincs vele macera és még nem is drága, tuti jól áll. :D:D

De szeretem a vicces meg cuki meg aranyos meg dögös fehérneműket, persze igazán jót ezekből se vettem az elmúlt években. :(

2011. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban soha nem kaptam csak úgy pénzt, hogy költsem, szóval sokkal kevesebb is elég volt...
2011. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!