Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet jól öltözni ha...

Hogyan lehet jól öltözni ha nincs pénz új ruhákra?

Figyelt kérdés

Most nagyon szorult helyzetben vagyok, úgyhogy egyelőre biztos nem telik új cuccokra.

Hogyan oldjátok meg az ilyen helyzeteket ha nem telik új ruhákra, de szeretnétek valami újítást?


2011. jan. 25. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

én is turit ajánlok. nekem onnan van már 2 éve a ruhatáram :$ imádom őket egyediek és csinosak. kilósba járok!

L*-*

2011. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Újítsd fel a cuccaidat. ^^
2011. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nektek nem esik le, hogy a kérdező azt írta, hogy nincs pénze új ruhákra? Nem azt kérdezte, hogy hol tud olcsóbban ruhát venni. Nekem úgy tűnt a kérdés, hogy egyáltalán nem lesz pénze ruhákra, attól függetlenül, hogy olcsó vagy drágább.


Válaszolva a kérdésre, szerintem dobd fel a régebbi ruháidat valami kiegészítővel, vagy alakítsd át őket. Vagy cserélgess:)

2011. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A varrást én is tudom javasolni. Ebben a hónapban pl. 6000 ft-ból varrtam egy bőujjú vászon inget, egy bársony kiskabátot és egy szatén bolerot. Decemberben meg 8000-ből egy kasmír, bélelt, térdig érő kabátot és egy kreppszatén miniruhát. Varrni pedig nem nehéz és nem is drága megtanulni, ész kell hozzá, meg kb. 2 db burda, meg anyai/nagyanyai jótanács, na meg egy kis türelem (bár nekem ez a hobbim, szóval :))
2011. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!