Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet jól öltözni ha...

Hogyan lehet jól öltözni ha nincs pénz új ruhákra?

Figyelt kérdés

Most nagyon szorult helyzetben vagyok, úgyhogy egyelőre biztos nem telik új cuccokra.

Hogyan oldjátok meg az ilyen helyzeteket ha nem telik új ruhákra, de szeretnétek valami újítást?


2011. jan. 25. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

menj piacra vagy turkálóba, ott olcsó :) vagy ázsia center :)

vagy adjál el régi cuccokat és abból vegyél újat :) tudod neten ... vatera meg ilyenek :)

2011. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerőseim, akik minden ruhájukat maguknak varrják :) (persze, ha nem tudsz varrni, akkor nehéz lenne )
2011. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csereberélj ismerősökkel megunt cuccokat.
2011. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

A használt ruha boltokat ajánlom én is! Ha jó helyen jársz, akár vadiúj cuccokat is vehetsz nagyon olcsón. Ha Pesten laksz/jársz, az American Rags boltokat ajánlom, ott nem egyszer fogtam már ki új ruhákat, múltkor például egy bőrnadrágot vettem 2000 fotintért (kilóra) úgy, hogy még rajta volt a címke. A Háda angolruha kereskedéseket annyira nem szeretem, mivel sokszor egy használt ing kétszer annyiba kerül, mint máshol egy új. Olyan helyeket érdemes keresni, ahol kilóra adják a ruhát, nekem ez a tapasztalatom.

Ezek ráadásul általában import cuccok, amiket itthon nem kapnál meg, ezért sokkal egyedibben tudsz öltözködni, mintha a mindenhol kapható tömegcikkeket vennéd.

2011. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kilós turikban nagyon olcsón lehet lehet klassz dolgokat beszerezni

pl. HÁDA-turi-több nagyvárosban is van

2011. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az Ázsia Center is elég húzós már anyagilag, meg sok rosszat hallani.

Én inkább ajánlom a Vaterát, meg a Teszveszt.

Vagy a Józsefvárosi piac, ott lehet alkudozni:-D

2011. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a kilós turit ajánlom. 3 hete kezdtem el járni ás csodás dolgokat találtam magamnak. Kabátok, cipők, pulcsik, táskák... És eddig összesen kb. 3000 forintot hagytam ott. Másrészt sokan dicsérik a cuccaimat. Próba szerencse, egyszer érdemes benézni. :)

20L

2011. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is turkálót ajánlanék. Ázsia centerbe semmiképp se menj, nem olcsó, silány minőségű, ráadásul tömegnyomor van bent állandó jelleggel. Figyeld inkább a rendes márkaboltokban a leárazásokat. Ilyenkor elképesztően jó áron lehet ezeken a helyeken új ruhákhoz jutni.
2011. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én akárhányszor voltam az Ázsia Centerben, mindig tök üres volt.

Vatera, netes ruhavásárlás meg necces, próba nélkül hogy vegyek ruhát???

2011. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül, ha elmegyek egy New Yorkerbe, egy Pimpie-be, egy Jeans Club-ba, vagy ezekhez hasonló boltokba leárazás idején, negyedannyi pénzért ötször annyi ruhát tudok venni, mint az Ázsia centerben. Ráadásul minőségibb ruhákat, garanciával ellátva.
2011. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!