Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobhatnám fel külsömet...

Hogyan dobhatnám fel külsömet pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Most éppen elégé kevés a pénzem ezekböl nem telik ujruhákra, sminkszerekre,parfümre, hajvágásra,

de szeretném valamivel feldobni a külsöm

pl:szebb bör,másféle frizura ilyesmikre gondolok:)


2009. okt. 15. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát minimális pénz kellene.. vagy tűzd fel máshogy a hajad, ahogy még sosem volt.


de egy hajfesték nem olyan drága azt is megpróbálhatnád, vagy göndörítő habot, egy ezrest azért kéne rá szánni.

2009. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha félhosszú vagy hosszú hajad van,a frizurákhoz csak csatt kell meg gumi,még csak nem is kell rá pénz.Nézz a neten esetleg frizura ötleteket.Szebb bőr alatt mit értesz?Barnábbat akarsz?Fehérebbet?Vagy pattanásos vagy?Így erre nem tudok válaszolni.Parfümöt otthon is lehet készíteni!(nézz utána,nem csak úgy kitaláltam).Ahhoz hogy feldobd a külsőd,bizony minimális pénz kell.Nem is kell új ruha,elég ha veszel egy pár kiegészítőt.Mondjuk kendőt,karkötöt,övet,fülbevalót...Ezeket még egyszerre is be lehet szerezni mert vannak olcsón,sőt,karkötőt illetve fülit te is készíthetsz csak egy kis kreatívitás kell hozzá.Régi rucijaidat add el a Vaterán,vagy add be egy turiba(utóbbi nem tudom mennyiért éri meg,meg kell kérdezni mennyiért veszik be).Sminkhez sajnos pénz neélkül nem hiszem hogy hozzá tudsz jutni.Hát ennyi jutott eszembe,remélem tudtam segíteni.De ha megírod nekem e-mailbe hogy milyen a méreted,esetleg cserélhetünk felsőket ha gondolod,akkor neked se meg nekem se kell venni,meg ha egyáltalán egy az ízlásünk és ha megoldható.:)
2009. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

félhosszu hajam van de nagyon hosszu a frumfrum és mindig felcsatolva hordom és már unom :)

a börömön a pattanásokat értem, meg persze azis jolenne ha barnább lenne

2009. okt. 15. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elég merész vagy, a fufrud magadnak is igazíthatod, alakíthatod. Több csajt is ismerek, és régebben én is kreatívkodtam a hajamon. Nézhetsz új smink stílusokat is, plé youtubon, meg frizura ötleteket is.
2009. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hajtrükköm, amikor nincs kedvem megmosni:


A tetejét, meg oldalt felveszem, mint ahogy a kislányok hordják (csak ők simán összecopfozzák a felszedett részt)

Szóval amit felszedek, azt jól feltupírozom. Utána alatta lazán összefogom egy hajgumival. Van egy olyan hajcsattom, amin egy műtincs van fekete mint a hajam, azt pont ott tűzöm a hajamhoz, ahol a gumival összefogtam. Így a fejem tetején van egy púpozott haj.... olyan Amy Winehouse - féle frizura csak szolidabb kivitelben.


Remélem sikerült érthetően. Ez a trükk ingyenes, mert nem muszáj az a hajas csatt bele, elég a tupír meg a tupirozott rész összegumizása, nekem a hajas csat csak egy extra kellék.

Ezt amúgy a C&A- ban vettem 1690 Ft- ért, nem vészes és sokáig használható.


Ha nincs pénzed ruhára, akkor menj el kilós Háda turkálókba, garantálom, hogy 5000 Ft- ból egy nagy halom ruhával távozhatsz (pulcsik kb. 500 Ft- ra jönnek ki), de ha másért nem, azért menj egy oda, hogy vegyél szép öveket, táskákat szintén fillérekért. Semmi nem dobja úgy fel egy nő ruhatárát mint pár extravagáns kiegészítő :)


Ági

2009. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod hogy vágsz egy kis átmenetet a hajadba. a felső tincseket feltűzöd majd egy olló segítségével vágsz belőle kicsit. Így nagyon szép lesz a frizud:) Tisztítsd le minden nap az arcod, gőzöljél otthon sokat egyél gyümölcsöket és zöldségeket így szebb lesz az arcbőröd. És szép körmöket is tudsz varázsolni magadnak kozmetikus nélkül! Növeszd meg a körmöd majd a végét áztatsd citromlében ettől fehérebb lesz és olyan hatást fog kelteni mint a francia manikűr.:)
2010. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!