Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha turkálóban...

Sexylady kérdése:

Mennyire gáz ha turkálóban kezdenék vásárolni?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit hogy őszintén válaszoljon... Megfordult a fejemben, hogy turkálóban vásároljak, de mindig amikor bemennék, vmi visszafog, mert mégiscsak használt ruhák.... Eddig shiva, harlem, mister lady, new yoker üzletekbe jártam, így lehet elképzelésetek a stílusomról... Legyen turi, v ink hagyjam?
2009. jan. 24. 21:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

nem gáz!

de a piacokon kapsz felsőket 500-ft ért,nadrágokat 2000-ft ért,pulcsikat 1000-1500-ft ért.

szerintem akkor már jobban megéri ha újat veszel(ráadásul felénk nincs is olyan jó turi,mert ehhez a példához képest igen is drága!)

2009. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ebben gáz? Én pl: Playboy mániás vagyok, mégsem mind eredeti! Nem a márkát kell nézni, hanem azt, hogy neked mennyire tetszik! Lehet a turiban negyed annyiért megveszel valamit, mint 1plázában! És nagyon sok tehetősebb jár túrkálóba! Szal sztem csak azok vannak ez ellen akik nagynak hiszik magukat! A másik nem azért fognak szeretni vagy utálni, hogy te most turiban vagy plázában veszel cuccokat! Mondjuk, ha nagyon plázában akarok venni valamit, csak karácsony után :D a 8000Ft-os Playboy-os övemet is 2400-ért vettem, szal nem mindegy! Úgyhogy nyugodtan menj turiba nézz szét, akár több helyen is :)
2009. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Jók a turik, ki lehet fogni alig használt, jó minőségű ruhát. Amikor először voltam kicsit ciki volt, hogy miért nem tudom, de azóta ha beugrok már nem érdekel. Gondolj bele: bent vagy a turiba és úgy érzed mindenki téged nézz mert ott vagy, de hát ők is ott vannak!!!:)
2009. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap voltam turiban, Háda ahol akcióban 990Ft/kg a ruha.

Vettem:

H und M télikabátot

6 felsőt

4 pólót

2 kardigánt

1 övet

1 táskát

7 db bébi hosszúujjú felsőt

1 gyereknacit

1 bébi kapátot

és 1 bőr gyerek bőrcipőt.


Mindegyik márkás és divatos (23 éves vagyok szóval nem veszek fel akármit).

Mindezért fizettem : 5300 FT-ot!!!


Szóval ha vki nem turis cuccból vesz ennyi mindent (kb ez a télikabát felára) akkor le a kalapom..

2009. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!