Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha turkálóban...

Sexylady kérdése:

Mennyire gáz ha turkálóban kezdenék vásárolni?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit hogy őszintén válaszoljon... Megfordult a fejemben, hogy turkálóban vásároljak, de mindig amikor bemennék, vmi visszafog, mert mégiscsak használt ruhák.... Eddig shiva, harlem, mister lady, new yoker üzletekbe jártam, így lehet elképzelésetek a stílusomról... Legyen turi, v ink hagyjam?
2009. jan. 24. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

én imádom őket, igaz nem szoktam sokat oda járni, de..egyszer mindenképpen menj el, hidd el megéri! :) Olcsón juthatsz jó és egyedi(!!) cuccokhoz:)...én ezért szeretem!

A válaszom egyértelműen: legyen turi !! :P (max. nem mész többet, ha nem tetszik, viszont egy próbát megér!)

2009. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Én sosem szoktam turiban vásárolni inkább tovább gyüjtök egy egy darabra.Ha nem muszáj inkább nem mennék be de ez az én véleményem. De viszont egyáltalán nem gáz főleg akkor nem ha az angol ruhákból vásárolsz.Kivan mosva meg biztosan vannak normális ruhák is.
2009. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is többször vásároltam már ott. Nagyon jó ruhákat sikerült szereznem, nagyon jó márkájúakat is! Szerintem sem gáz.
2009. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
94%

Szerintem, egy próbát mindenféleképpen megér! Én sok mindent ott vásárolok. Én mindenkinek azt mondom, hogy nincs pénzem butikokban vásárolni, és ezért meg a jó minőség miatt szeretek turizni. Találtam már nem egy ruhaneműt, amelyeken még rajta volt az eredeti árcimke is! Ha hiszed ha nem, a 4 éves lányomnak már természetes, hogy egy turizás alkalmával egyből a gyerekcuccok felé veszi az irányt.

Ja, és ha jómódú lennék, már akkor sem váltanám le a turkálókat! :)

2009. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz. Én is szoktam ott vásárolni, bár nekem még arra sincs pénzem. De nagyon jó ruhák vannak, tök olcsón, és egyáltalán nem látszik, hogy ott vetted. Még a pedáns barátomnak is tetszik a turkáló, pedig ő minden cuccára kényes:)
2009. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem gáz!! Sőt!!!

Én vállalom, hogy 90%-ban már csak onnan öltözködöm, pedig megengedhetném magamnak a plázás dolgokat is.

Egyszerűen rájöttem, hogy a széles csípőmmel, teltebb comjaimmal nem felelek meg a plázás ideálnak. Ha egy nacit akarok venni, akármelyik boltba megyek (H und M, és C und A kivételével) mindenhol csak az egyen 50 kilós, ugyanazon stílusú ruhákat találom, ami kb minden második lányon szembe fog jönni velem.

Azok a boltok pedig ahol vannak nagyobb méretek is olyan horrobil áron vannak, hogy ha tehetném se venném meg. (35.000 egy nadrágért!!!).

És itt jött képbe a turi, pontosabban 1 turi a Háda.

Először ugye darabáras volt, most viszont a Nagy Lajoson megnyílt a kilós 1990Ft/kg... IMÁDOM!! Alig várom fizetést máris megyek "vadászni". Általában 3-4000 Ftért vásárolok és minden hónapban futja belőle nadrágra, felsőkre, blézerre..(decemberben 900 Ft-ért vettem szövetkabátot).

Hidd el tudom mit beszélek 23 éves vagyok, irodában dolgozom, tehát nem mindegy hogy nézek ki.

Otthon kimosod a ruhákat, senki meg nem mondja, hogy turis... Nekem barátnőim mondják, hogy hol vetted ezt meg azt, és nagyon sok márkás van közte (Marks end Spencer)..

Egy próbát megér és ha nem tetszik nem kell venned semmit!


Az aki meg fújog, hogy hú ezt előttem már hordták, gondoljon arra, hogy amit a boltban felpróbál is rosszabb esetben próbálva volt már egy igénytelen nő által... szóval hol a különbség?? :)

2009. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Figyi!!! Ha kimosod és tiszta nem foltos és jol áll akkor miért lenne ciki???!!!! Mert használt? Na és azt ki mondja meg rola?? Te is elhasználod egy idö után!! Nem ciki nyugi van. Amugy nem járok turiba.
2009. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Az én helyzetem furcsa.

Szerintem egyáltalán nem ciki... viszont nem tudnék bemenni. Valahogy nem az én világom. Ettől függetlenül nem gáz, ha valaki ott vásárol. Szerintem egy próbát megér. Bár hangsúlyozom, nem tudom milyen, életemben nem voltam bent turkálóban.

2009. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Én is gondolkodom a turkálón, bennem is felmerültek kérdések. Tényleg olcsóbb, mint a butikos cuccok? Mert ha mondjuk egy felső 3 ezer a turiban, akkor teszek mellé 2 ezret és veszek egy újat mondjuk a H&M-ben...

És Pesten hol van igazán jó turi?

2009. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Imádom a turikat :)

Elöszőr én is úgy voltam vele, hogy használt ruhát soha, meg a turikról a büdi ódivató ruhák jutottak eszembe, míg egy barátnőm nem vitt el, a Üllői úti Hádába ( [link] Egyszerűen fantasztikus! Annyira jó cuccokat lehet találni, jó minőségút, márkássat, alig használtat 1990ftos kilóáron! Még mindig kényes vagyok a nagy használt cuccokra, de látni rajta, hogy mennyire van használva, pl a nadrágok száránál, és a cuccaim 80%át szerintem max 2szer vették fel elöttem. Kb annyira használt, mint egy ruhaboltban felpróbálják elöttem 8an...

Rengeteg cuccom van, amin ott van az eredeti árcédula és még mosva se volt! A mosást is látni a bevarrt cimkén! Mármint, hogy mosták-e vagy ilyesmi! Mert akkor gyűrött, stb.

Télen nekem is volt egy nagyon jó vásárom, mexx szövetkabátot vettem (térdig érőt), kb 1500ért.

Nem hádás turikból csak a Rákóczi tériben voltam egyszer és akkor egy szerintem soha nem használt (a béléséből látszott) piros gyapjúkabátot vettem 2ezerért!

Szóval hajrá! Csak több idő kell, meg érdemes árucsere utáni napon menni, akkor meg nagyon sokan vannak :)

2009. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!