Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkálóban vásárolni?

Szoktatok turkálóban vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én általában turiban vásárolok mert imádom annyira jó ruhákat lehet kifogni és egyedieket :P általában kilós turiban szoktam vásárolni :)) na és ti hogy vagytok a turikkal ? :DDD jah és szerintetek gáz ? Mert elég sok ismerősömtől hallom hogy milyen gáz ha valaki fel veszi más használt ruháját..

Köszi a előre is a válaszaitokat 17/L :))


2011. aug. 9. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én szoktam nézelődni, de eddig még csak egyszer vásároltam onnan, mert szinte soha nem találok olyan ruhákat amik tetszenének

én úgy gondolom nem gáz ha jó állapotban van és szívesen hordod

2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

Eddig mindig sikerült nekem olyan cuccokat rátalálnom amik jó minőségűek voltak és szépek, alig használtak. volt amikor 6 felsőt vettem 1600 ft-ért...Szerintem megéri. Egy normál butikban egy felső max 2000 ft-nál kezdődik. Kínaiban ennél vannak olcsóbbak is, de az ottani felsők általában nekem nem tetszenek. Egy felsőért meg nem fogok kiadni 3000 ft-nál többet. Mert nem éri meg egyszer úgy is elhasználódik. Turkálókban meg szoktak lenni nagyon különleges darabok.

Persze mindig kimosom (ki nem?), ha meg vannak az új felsők, mert ki tudja ki hordta előtte.

2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, darabárasban. Kilós itt, ahol lakok, nincsen. Nem gáz, mondjuk kevés szép ruhát lehet kifogni(itt a kopottság, nyúlottságot értem a szép alatt). De nem állok úgy anyagilag, hogy máshonnan vásároljak, szóval muszáj kopottakat is néha venni. Kicsit trének érzem olykor...

Nem gáz ha valaki felveszi a másik használt ruháját, mert pl én is el szoktam adni a ruháimat... :D És más felveszi :D

18L

2011. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én már szinte turkáló függő lettem mert annyi jó cuccot ki lehet fogni.Kb fél éve probáltam ki először, előtte cikinek találtam meg féltem mit gondolnak mások de most már leszarom mert ne ezalapján ítéljenek meg.

Eddig annak örültem ha leárazás volt a butikokban pár ezerért tök jó ruhákat lehet kifogni, most meg pár száz forintokért veszek jobb cuccokat mint anno.

Ugyh ha valaki talál egy jó helyet(pl. hága kft., én ott szoktam) akkor az nagyon jól jár.

És nyugi azok az ismerőseid akik most cikinek találják, pár év múlva ők is ott fognak vásárolni.


18/L

2011. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi másfél évben szinte az összes ruhám turkálóból van. Ha el is nézek plázába nagyritkán, fél óra után elegem van, és átmegyek a szemközti turiba. :P


22L

2011. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:)) köszi a válaszaitokat :P j
2011. aug. 9. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:
persze:D ma is voltam,vettem 4 nagyon szép különleges felsőt meg egy kardigánt:D
2011. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
először undorodtam tőle. imádok vásárolni, minden pénzemet ruhákra költöm, de elkeseredéssel töltött el amikor szembe jöttek velem azok a ruhák amiket vettem a boltokban. így végre rávettem magam h benézzek egy turkálóba. csodálatok <3. vannak szörnyű, ronda, csöves ruhák is, de 1-2 egyedi darabot ki lehet fogni. én kilós párti vagyok, sajnálok kiadni 2-3ezret darabárasban egy ruhára, mégis csak használtcikk. Am ha van kedved elmehetnénk együtt turizni :). pesti vagy? 17L
2011. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :PPP amm utolsó jó lenne de Debreceni vagyok :PPP azért köszi az ajánlatot :PP
2011. aug. 9. 23:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én turimániám úgy kezdődött, hogy meg akartam rendelni a régóta áhított Hell Bunny egyszarvús ruhámat a netről 12ezerért. De nem volt rá időm aznap, gondoltam másnap ha hazaérek a suliból megrendelem. Volt még időm a buszig, ezért gondoltam egyet, és betértem az egyik turkálóba, ahol azelőtt soha nem jártam. Egy csomó minden tetszett, válogattam, és egyszercsak a kezembe akadt az egyszarvús Hell Bunny ruhám új, címkés példánya, az én méretemben, 1700 Ft-ért. Így legalább a rászánt többi pénzt is el tudtam költeni rucikra :) Nos, én ezóta járok turkálóba, imádom, de nem reklámozom, ezért cikinek sem érzem. Nekem mindig csak dicsérik a cuccaimat. :)
2011. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!