Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha turkálóban...

Sexylady kérdése:

Mennyire gáz ha turkálóban kezdenék vásárolni?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit hogy őszintén válaszoljon... Megfordult a fejemben, hogy turkálóban vásároljak, de mindig amikor bemennék, vmi visszafog, mert mégiscsak használt ruhák.... Eddig shiva, harlem, mister lady, new yoker üzletekbe jártam, így lehet elképzelésetek a stílusomról... Legyen turi, v ink hagyjam?
2009. jan. 24. 21:29
1 2 3
 11/24 tade ***** válasza:
100%
nekem is van egy baratnom, aki annak elllenere, hogy egyedul el anyukajaval es nem veti fel oket a penz, mindig jo es egyedi ruhakba jart. Egyszer megkerdeztem tole,hogy arulja mar el hol veszi ezeket a jo ruhakat, es elmondta, hogy turiba jar vasarolni :)) SZerintem tiszta jo dolog :))
2009. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
Soha nem tenném be oda a lábam!Inkább gyűjtök egy-egy darabra,de akkor az új legyen,és nem mások levetett cuccai!Hiába van kimosva,az akkor sem olyan!
2009. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Utolsónak!

Nézd azt hiszem mindenkinek saját döntése! Te undorodsz a turkálós ruháktól,én meg azt tartom gáznak ha vki 20-30 ezreket fizet egy nadrágért, közben meg kilóg a kapa a szájából.

Egyrészt nem is tehetem meg másrészt pedig 30 ezerért inkább veszek könyvet vagy fizetek be egy nyelviskolába..


Aki inkább vesz 1 db ruhát 20 ezerért csak mert benne van hogy Mango addig én veszek ezért 10 kg ruhát amibe szintén benne van hogy Mango de senki meg nem mondaná hogy használt volt! ENNYI

2009. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Lehet,hogy nem mondja meg senki,hogy használt,de maga a tudat gusztustalan!És itt nem a márkás dolgokról van szó!5 ezerért is lehet gatyát venni meg 3 ezerért felsőt,de az legalább új,és ez nem mindegy!Amit a kérdező is említett pl new yorker sem egy drága bolt,de mégse használt!És azért még mert valaki nem turiból öltözködik,nem áll ki a kapa a szájából...
2009. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egyáltalán nem gáz. Régen voltak fenntartásaim. Volt olyan, hogy bementem egy régimódi turiba, ahol minden agyonhordott volt, büdös volt, és tényleg "turkálni" kellett nagy ládákból. Az szörnyű volt. Egy méter után kifordultam a boltból. De ma már igényesebb turkálókból rengeteg van. Én igazi kincseket találtam már, amióta eljárok néha. Van olyan, hogy egy óráig is tudom nézegetni az egyedi, különlegesebb ruhákat. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy veszek márkásabb ruhákat is, van Mangom, Zarám, a márkás cipőket kedvelem, de nagyon sok szép ruhám van a turikból. A legnagyobb kincsem: egy szép, eredeti Benetton kardigánt vettem 600 forintért. Még rajta volt a cimke. Ilyet ennyiért hol máshol lehetne venni?
2009. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban lehet 5000 Ft-ért is nadrágot venni, sőt lehet 1000Ft-ért is. Példának okáért a newyorkerben olyan 31-es körül befejeződik a nadrágméret, az XL-es felső pedig jó ha M-esnek felel meg. Az a nő a aki felnőttként nem bakfisméretekkel rendelkezik, vajmi kevés eséllyel talál magának ruhát. C&A és H&M-ben nem lehetetlen viszont sajnos van olyan szezon,hogy semmi jó ruhát nem találni, pedig nincsenek nagy igényeim.


lehet érvelni, ellenérvelni.

Van aki imádja a turit van aki utálja.Mindenki csinálja úgy, ahogy kedve és pénztárcája engedi.

2009. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Én sokáig szégyeltem turiba vásárolni.De az ismerőseim(még a tehetősek is) mindig azzal dicsekedtek milyen jó cuccokat turiztak.És mikor jobban megfigyeltem,hogy kik járkálnak ilyen üzletekbe megdöbbentem.Nálunk a piacon is van lehetőség turizni és ott is arra lettem figyelmes hogy vállalkozók asszonyságai is a vevők között szerepelnek.

És így idővel rájöttem hogy butaság szégyelni.Bár nem megtudom venni az üzletből is a ruhákat magamnak és a családnak.

Sőt az utóbbi időbe a 13 éves lányom is szívesen eljön velem.Neki meglehetősen egyedi aZ ÍZLÉSE és ezért i sszeret annyira velem jönni.

Na és hogy az árakról is szót emeljek nálunk pakson nem rég nyílott egy olyan turi ahol akciós napokat is bedobnak ami azt jelenti hogy 100 ft/kg a ruha ára.Ez pedig sok embernek nyomos indok hogy betévedjen.

2009. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon szeretek duriba járni , és mindig el vannak ájulva az ismerőseim, hogy már megint milyen jó cuccot vettem és nem mellékes, hogy mennyiért! És valóban sokszor van, hogy még az eredeti árcimke rajta van fontban , nem régen egy 15ezres felsőt vettem ötszázért :) ! DE nagyon jó, nekem is 40-42-es a méretem szóval nehezten találok magamra butikokban ruhát. De ha tudnék se vennék meg 10-ér nadrágot, mivel ha van tíz ezrem, akkor inkább veszek egy halom jó cuccot és nem egy darabot. Én nagyon szertek durizni, és van is hozzá türelmem, persze a legtöbb helyen vállfás, de a gyerek legtöbb helyen dúrós... de én azt is szeretem! Szóval egy próbát megér, ha megtalálod a jó helyet ,akkor meg fogod szeretni, mert szerintem ne add fel az első hely után.NEm tudom mekkor a városban laksz, de sok hely van tuti, az ára és a minősége se mindegy, mert itt nálunk is van olyan hely, hogy majdhogynem a szemetet akarják eladni szörnyű áron... DE vannak olyanok, is hogy 5-6 százért nagyon jók vannak. Próbáld ki és lehet megszereted!!

2009. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy különbség van turi és turi között!!

Valamelyik tényleg gusztustalan, büdös koszos ruhát árul. De vannak "elegáns" turik, amik a külföldi butikokból készletváltás miatt kidobott, árut árulnak illetve olyanokat, amik tényleg kifogástalan minőségüek. Én is olyenben szeretk vásárolni. Igaz, hogy nem a legolcsóbbak, de még minidg olcsóbb mint az üzlet. )Igaz, hogy olyan is van , amelyik nagyon elrugaszkodott áron árul!)Jó pár ruhát vettem már, amiről csak a cimke hiányzott, mert látszott hogy vadi új. Őszintén szólva nekem lelkiismeret furdalásom van, ha üzletben vásárolok turi helyett, mert 3-4x annyit fizetek minimum érte.

A neten is vannak kizárólag márkás cuccokat áruló "turik" Keress rá, én nem akarom egyiket sem reklámozni.

Találni fogsz neked megfelelő turit, csak szét kell nézned.

2009. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Én néha teszveszen veszek illetve adok el holmikat.Sajnos a postaköltség és a jutalékok miatt egyre kevésbé éri meg,de onnan is szereztem jópár mások átal rajtam agyondícsért holmit,olcsóbban,mint boltból.Egyébként ott is sokak árulnak,akik egyértelműen angolhasználtbólból szerzik jobbnál jobb cuccaikat,és adják el darabáron.Csak vakargatom a fejem,honnan hozhatják,mert nagyon jók.Én a HÁDÁT ismerem és szerintem kis szerencsével jó cuccokahoz lehet ott jutni,ráadásul jó móka a barátnőkkel összefogni,és "vadászni".Sajnos mióta Bp-re kerültem egyedül mehetnék,így nehezebben visz rá a lélek,mert kicsit egyhangú :( ....Ha valaki becsatlakozna néhanapján, szólhat :D....
2009. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!