Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Miért akarjátok, hogy...

Pasik! Miért akarjátok, hogy tangát, vagy francia bugyit hordjon a nő? És miért akarjátok, hogy magassarkúban botladozzon?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de muszáj feltennem.

A bugyi nem mindegy? Ruha alatt van, nem látszik. Ha meg odáig jutnak, akkor meg úgyis lekerül, nem értem, miért várják el, hogy ilyen legyen a fehérnemű.

A tanga sz*r, mert kényelmetlen, a francia szintén sz*r, mert szintén kényelmetlen. Legalábbis szerintem az. Miért akarjátok ráerőltetni ezeket a csajokra?

És a másik meg a magassarkú. Kényelmetlen, egészségtelen, káros, borzalmas, szörnyű, és sorolhatnám. Miért vannak ilyen elvárásaitok?

Miért akartok öltöztethető barbie-babát csinálni a nőkből?


2010. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Hát léteznek még ép elméjű emberek? Köszi a választ, ment a zöld kéz (megjegyzem, mindenkinek).
2010. dec. 6. 22:31
 32/32 anonim válasza:

Én kifejezetten imádom a Kedvesem normál bugyiban. :)

Tény; Nem minden Popsin mutat aranyosan!

Ezenkívül, mi van a bikinikkel? A lányok 90-95%-a normál szabású és/vagy francia szabásút szereti... Akkor amikor Minden pasi látja... akkor miért nem vagytok "cérnametéltben"?

2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!