Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Miért akarjátok, hogy...

Pasik! Miért akarjátok, hogy tangát, vagy francia bugyit hordjon a nő? És miért akarjátok, hogy magassarkúban botladozzon?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de muszáj feltennem.

A bugyi nem mindegy? Ruha alatt van, nem látszik. Ha meg odáig jutnak, akkor meg úgyis lekerül, nem értem, miért várják el, hogy ilyen legyen a fehérnemű.

A tanga sz*r, mert kényelmetlen, a francia szintén sz*r, mert szintén kényelmetlen. Legalábbis szerintem az. Miért akarjátok ráerőltetni ezeket a csajokra?

És a másik meg a magassarkú. Kényelmetlen, egészségtelen, káros, borzalmas, szörnyű, és sorolhatnám. Miért vannak ilyen elvárásaitok?

Miért akartok öltöztethető barbie-babát csinálni a nőkből?


2010. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Persze aki tud magassarkúban járni, annak gratula, de akkor is káros. És rossz lesz idővel.
2010. dec. 5. 19:39
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nálam a magassarkú nem "követelmény", sőt... Bugyi meg úgy a legjobb, ha nincs. Van attól kényelmesebb?
2010. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
tudok magassarkúban menni. a franciabugyi és a tanga kevésbé látszik vékony nadrág alatt. ha "törpe" vagy, nem 170 feletti, akkor megtapasztalod a magas sarok előnyeit... én önként hordom valamennyit, neked nem muszáj, de ne osszad itt a nők nagyobb részét, aki ilyet visel. húzzál nagymamabugyit és sportcipőt. majd meglepetés ér az első olyan alkalmon, ahol alkalomhoz illően kell öltözni, h mennyivel jobb lenne, ha tudnál magassarkúban járni... meg ha nem látná mindenki a bugyid szabását...
2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Ki erőltet itt bármit is kiscsillag? Néhány férfinak tetszik ti meg nekik akartok tetszeni ennyi az egész. Vagy talán fegyvert fognak a fejedhez? Ha ilyen buta vagy legalább ne reklámozd.
2010. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy a fejemhez fogják az AK47-est, de sokat mondták már (többek között a legjobb barátom, aki FÉRFI), hogy vagy tanga, vagy francia. Mert a normális, kényelmes bugyi már nem is jó?

A magassarkút meg azért írtam, mert sokan mondják azt is, hogy milyen szépen kiemeli a vádlit, meg a popsit, és abban igazi nő a nő. (persze, nem kell mindenkinek magára venni, örülök, hogy vannak normális pasik is, mint amilyenek ti vagytok), ez nem általánosítás, olyanoktól kérdezem, akik ezt gondolják.

Sokszor olvasok itt is olyat, hogy: "mit vegyek fel buliba?" válasz: "magassarkút."

Bocs, ha félreértette valaki a kérdést. Nem kell rögtön kardot rántani, mit ver a víz? :)

2010. dec. 5. 19:53
 6/32 A kérdező kommentje:

Ez az, bugyi úgy a legjobb, ha nincs. :) Ez tetszett. :D

Lehet csodaszép, nem magassarkú cipőket is venni alkalomra, és nem szoktam megmutatni az embereknek a bugyim szabását.

2010. dec. 5. 19:55
 7/32 anonim ***** válasza:
12%
Kurwára nem erőltet senki senkit hogy tangát meg francia bugyit hordjon....és magassarkút sem kell felvenni ha nem akarsz...én 13éves létemre tudok 15centis magassarkúba menni de nem hordok csak ha ki kell öltözni....és nem erőltet rá senki hogy tangát hordjak de mégis azt hordok...szerintem cseppet sem kényelmetlen...nah ennyi...
2010. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem úgy értettem, hogy konkrétan fegyvert fognak a fejemhez. :)

Csak célozgatnak egyesek, sokan mondják, az milyen szexi, hordj ilyet, mert akkor jó lesz. :) Erre lennék kíváncsi, hogy a férfinek miért nem tök 8, milyen alsónemű van a nőn, mikor úgyis leveszi? ;)

2010. dec. 5. 20:00
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát én nem szivesen hordanék olyan bugyit amilyet a nagyim! És tanga igen is nagyon kényelmes ha nekem tundra bugyit kéne hordanom meg hallnék! Magassarkút meg nem kell mindig hordani! Nem is azt követelik a férfiak hanem azt, hogy ne lény trampli! Hordj balerinacipőt meg női boxert!(ezek kényelmesek és csinik is) :D 19/L
2010. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ha neked nem kényelmetlen, örülj neki, hordjad.

(megjegyzem védőnő mondta nekünk anno még általánosban, hogy ilyen korban meg főleg ne hordjunk tangát)

Van nekem francia bugyim, de nem veszem fel, mert engem idegesít a sok csipke, meg fodor, meg csicsa. A sima száras alsó meg azért nem jó, mert ott középen a varrás kényelmetlen.

2010. dec. 5. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!