Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Miért akarjátok, hogy...

Pasik! Miért akarjátok, hogy tangát, vagy francia bugyit hordjon a nő? És miért akarjátok, hogy magassarkúban botladozzon?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de muszáj feltennem.

A bugyi nem mindegy? Ruha alatt van, nem látszik. Ha meg odáig jutnak, akkor meg úgyis lekerül, nem értem, miért várják el, hogy ilyen legyen a fehérnemű.

A tanga sz*r, mert kényelmetlen, a francia szintén sz*r, mert szintén kényelmetlen. Legalábbis szerintem az. Miért akarjátok ráerőltetni ezeket a csajokra?

És a másik meg a magassarkú. Kényelmetlen, egészségtelen, káros, borzalmas, szörnyű, és sorolhatnám. Miért vannak ilyen elvárásaitok?

Miért akartok öltöztethető barbie-babát csinálni a nőkből?


2010. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én egy pár hónappal ezelőttig teljesen kizártnak tartottam, hogy magassarkút hordjak. Azonban most már belső igényem... Nekem a franciabugyi a legkényelmesebb amit eddig hordtam, úgyhogy én az mellett voksolok. A magasabb sarkú cípő pedig egyszerűen nőies. Nem mondom, hogy a sarko boltba is abba kell szaladgálni, de egy szép összeállításhoz jól tud jönni. Én csizmában is csak magasabb sarkút hordok.

Nekem a változás magamtól jött, soha senki nem erőltetett semmit.

20L

2010. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2010. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én spec egyet értek a kérdezővel...

Én sima bugyit hordok. NEM nagymamabugyit, azért tudjuk már, mi a különbség...

[link]

Ilyenekről hallottatok már, kedves "hordjál-csak-nagymamabugyit"-osok? Imádom a sötét embereket... -.-"

Magassarkú... Jó, nőies... Igen, az... De nekem is kényelmetlen, és egészségtelen is: deformálódott lábfej, kalapácsujj, bütyök lesz az eredménye. Köszönöm szépen, ebből nem kérek. 3-4 centis sarok oké, de akkor ne legyen hegyes a cipő orra...

Nekem ez a véleményem... És teljesen igaz, hogy a pasik jó része cicababát akar csinálni a barátnőjéből.

Nekem van egyfajta "fekete" stílusom, és az egyik exem is Barbie-babát akart belőlem faragni, mert "ez nőies, az nőies"... Citromsárga miniszoknyát, tangabugyit meg tűsarkút akart rajtam látni, mikor nagyon jól tudta, hogy hosszú, fekete szoknya, NORMÁLIS BUGYI és fűzős csizma párti vagyok! Kidobtam... :D

2010. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
utolsó: jól tetted :)))
2010. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
14:14 Kösz :D
2010. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez én párom kifejezetten utálja ha magassarkú van rajtam mert tudja, hogy egészségtelen! :) Képes lerángatni a lábamról ő azt mondta, hogy hordja balerina cipőt az is nőies viszont nem káros! A bugyi meg szerintem mindegy legyen tiszta meg csini! Egy sima bugyi is lehet nagyon szexy! De fehér nadrág alá azért csak kell egy tanga! :)
2010. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

bugyiból szerintem mindenki hordja azt, ami neki a legkényelmesebb, bár én magam a tangára szavazok.(egy vékonyabb, feszülősebb nadrágon nem látszik át, és ha ülök nem vág.) bár kinek mi. minden fajtából lehet kapni otrombát és szépet, szexit is. ez őszintén stílus, és kor függő. nem hiszem hogy bárki, aki normális kapcsolatban él, ehhez hasonló meghatározó dolgokat venne figyelembe.


a magassarkú. egyedül azért hordom, mert egy nőiesebb öltözködéshez úgymond 'alap' darab. azért nem hordok balerina cipőt, (jó, szoktam, a boltig meg ha sokat kell sétálni) mert magas a lábfejem, mind emellett széles is, és a combjaim se a legvékonyabbak. egy max 7cm igen sokat tud ezeken dobni. de hát mindenkinek szíve joga eldönteni mindent, hogy mit hord. ha át akarja az ember párja alakítani a másikat, ott már réges-rég gondok vannak.

2010. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ezek a bugyik, amiket belinkeltél (nem néztem meg az összeset) teljesen jók, francia bugyik, de szépek végül is. De az egy más kérdés, hogy engem spec zavar a szára, és nyáron meg főleg, mert több részt fed le, és melegem lenne benne. Engem nem az érdekel, aki önszántából veszi fel, mert szereti, kényelmes neki, szóval hogy a nő döntött úgy. Ezzel kiegyezek, mindenkinek szíve joga, mit hord.

És azokról beszélek, akikre a pasi akarja "ráerőszakolni", mert az milyen szexi. Amikor a pasi akarja megszabni, a nőn milyen alsónemű legyen. Itt is írta valaki, hogy ezt megélte, borzalmas lehetett. Mert mintha nekünk, nőknek az lenne a DOLGUNK, hogy a pasinknak tetszünk, és megfeleljünk. Meg még mit nem. A pasi meg simán kidobhat azért egy csajt, mert nem tetszett neki az öltözködése, és megpróbált változtatni, de a nő nem akart változni, ezért fel is út, le is út. Ilyen eseteknek is voltam már tanúja.

Nem a ruha, és nem a tanga teszi a nőt nővé.

És rengeteg csini, lapos sarkú csizma van, ami nőies, szép, meg a balerinacipők is szépek, persze, mennyivel jobb a nőnk lábát bütykössé és kalapácsujjassá tenni.

Még egyszer megjegyzem, azokra ez nem vonatkozik, akik ÖNSZÁNTUKBÓL hordják. Hát kérem, az bizony magára vessen, aki minden nap 6-8 centis magassarkúkban tipeg.

NEM az alkalomadtán-felveszem,-mert-a-barátnőmnek-esküvője-van kategóriára gondolok, az oké.

De nem is ez a lényeg.

A kérdés leginkább arra irányul, hogy egynéhány pasi miért akar öltöztető babát csinálni a csajából. Jó néhány ilyen esetről tudok, a kapcsolatok azért fuccsoltak be, mert még a nő elfogadta, hogy oké, legyen tanga. Elfogadta, hogy oké, ha anyádhoz megyünk, legyen magassarkú. De azt már nem fogadta el, hogy ha odakint 10 fok van, szaladgáljon miniszoknyában, és köldökig kivágott felsőkben, mert az milyen hihetetlenül szexi, és nőies. Meg azzal sem, hogy legyen műköröm, ha nincs legalább derékig érő hajad, akkor bizony rakass fel műhajat. Meg ilyenek.

Értitek.

Köszönöm a válaszolóknak. :-)

Nem tudom, hogy jön ide az életkorom, szerintem teljes mértékben fölösleges.

2010. dec. 6. 18:37
 29/32 A kérdező kommentje:

Tessék, NEM NAGYIBUGYI.

Miért nem ismertek normál bugyikat?

Nézd, milyen szép...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Tessék, pasiknak az a bizonyos százaléka, ez nem jó?

2010. dec. 6. 18:43
 30/32 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normálisak, nem tudom kinek van velük baja. Szerintem az elsődleges, hogy te jól érezd magad benne, ne legyen kényelmetlen és ne is érezd magad kényelmetlenül. Mert az meglátszik. Nem tudom megmondani min, de észrevehető, hogy valami baj van. Az pedig taszító dolog. Ne a pasi mondja meg, hogy mit vegyél fel, hanem olyan pasit keress, aki azért szeret, ami rajtad van (vagy nincs ^^^).
2010. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!