Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Francia pedikűr vagy sima...

Bokalánc kérdése:

Francia pedikűr vagy sima pink körömlakk lábra a nyára?

Figyelt kérdés
Szted melyik szexibb, divatosabb ja és indokold meg :) köszi
2011. júl. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
azt olvastam,idén nyáron az élénk színek hódítanak,szóval szerintem a pink tökéletes választás...viszont a francia természetesebb és az mindenhez "illik"(ruhák,kiegészítők-->nem kell a pinkhez kombinálnod) :)
2011. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a francia csúnya, és mióta azt látok minden második lenőtt hajú, koszos, tapló bolti eladó műkarmain, kicsit közönségesnek is gondolom. (Lábon mondjuk még csak nem is láttam soha, de ott meg pláne fura lenne.) Az egyszínű festés sokkal szebb. Szóval akkor már inkább a pink, de miért csak ez a kettő lehetőség van egész nyárra? Nekem van egy rakat körömlakkom, mindig olyanra festem amilyenhez épp kedvem van, illik a ruhámhoz, stb.
2011. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a francia pedikürt nagyon szeretem,szerintem diszkrét és igényes,ráadásul mindenhez passzol!
2011. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a pink kicsit olyan k*vás azok szoktak minden fekete-fehér cipőhöz élénkpinket meg vöröset festeni. Nekem francia van gyakorlatilag nem is látszik csak szép :)
2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Francia. Mindig nyárra franciásan csinálom meg magamnak :) Nem kéne más színű, pláne nem pink :S
2014. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!