Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Miért akarjátok, hogy...

Pasik! Miért akarjátok, hogy tangát, vagy francia bugyit hordjon a nő? És miért akarjátok, hogy magassarkúban botladozzon?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de muszáj feltennem.

A bugyi nem mindegy? Ruha alatt van, nem látszik. Ha meg odáig jutnak, akkor meg úgyis lekerül, nem értem, miért várják el, hogy ilyen legyen a fehérnemű.

A tanga sz*r, mert kényelmetlen, a francia szintén sz*r, mert szintén kényelmetlen. Legalábbis szerintem az. Miért akarjátok ráerőltetni ezeket a csajokra?

És a másik meg a magassarkú. Kényelmetlen, egészségtelen, káros, borzalmas, szörnyű, és sorolhatnám. Miért vannak ilyen elvárásaitok?

Miért akartok öltöztethető barbie-babát csinálni a nőkből?


2010. dec. 5. 19:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem te se örülnél ha a barátod csini feszülős boxer helyett lógos seggű fecskét hordana! ?D
2010. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nem nagyibugyira gondoltam. Normális bugyira. Tudod. Bugyi.

Micimackós meg csőrikés. :D Na jó, nem. :D

2010. dec. 5. 20:04
 13/32 A kérdező kommentje:

Nekem aztán tök mindegy, csak ápolt legyen, tiszta és szép. Nem az alsó alapján választok magamnak párt.

Én tartom a Rainman-ból ismert elveket, ami a csini Tom Cruise szájából hangzott el: "A gatya az gatya!"

2010. dec. 5. 20:06
 14/32 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sima pamut francia bugyit is meg varrás nélküli boxert is! De hordj amit akarsz a te dolgod!
2010. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Akkor majd keresek varrás nélküli boxert, köszönöm!

Ja, és köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam!

2010. dec. 5. 20:09
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
A pasik miért akarják? Mert jól néz ki. Nyílván azt akarom, hogy a nő, akit nézek, csinos legyen. A francia bugyinál nincs szebb, a magassarkú meg szexissé teszi a lábat. Innentől a te dolgod, hogy mit veszel fel.
2010. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kötelező,nekem a tanga kényelmesebb is,mert nem vág bele a combomba a gumírozott rész és a párom előtt is szexisebbnek érzem magam.

A magassarkúval ugyanez a helyzet,néha jó nőcisebben öltözködni én akkor érzem magam igazán elememben amikor forognak utánam a pasik(ne értsetek félre,nem vagyok olyan lány,tartós kapcsolatom van:)és nem törpülök el más csinos nő mellett.Persze magassarkú nélkül is nézhet jól ki egy nő,de nekem nincsenek hosszú őzikelábaim:)

2010. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

a tangáért meg a franciabugyiért annyira nem ragaszkodnék, ha nagyon kényelmetlen ne hordja egy nő, de a magassarkú azért nagyon nőies és jó ha van. nem mondom, hogy mindig magassarkút kell hordania egy nőnek, de vannak alkalmak amikor kifejezetten elkerülhetetlen.

nem tudom milyen cipőket hordasz, de én például eléggé visszataszítónak találom a tornacipőket egy lányon.

de a balerina cipő viszont nagyon tetszik, az olyan aranyos :)

2010. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

előző vagyok: egy kis kiegészítés!

nekem vannak hegyesorrú cipőim és ha sok helyre megyek, mászkálok össze-vissza egész nap akkor bizony kényelmetlen már. mégis hordom, mert nagyon stílusos és egyszerűen szeretem!

a szépségért bizony meg kell szenvedni. a kockás has sem jön magától...

2010. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

már megint az előző vagyok:


ezek milyenek szerinted?

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!